آخرین خبرها درباره واریز سهمیه بنزین نوروزی

به گزارش فروشگاه کوچک، خبرنگاران- سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: واریز سهمیه بنزین نوروزی فعلا در دستور کار شرکت ملی پخش قرار ندارد.

آخرین خبرها درباره واریز سهمیه بنزین نوروزی

به گزارش خبرنگاران،، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در گفت و گو با خبرنگاران، درباره واریز سهمیه بنزین نوروزی بیان نمود: تا به امروز دستوری مبنی بر واریز سهمیه بنزین نوروزی به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ابلاغ نشده و فعلا چنین موضوعی در دستور کار این شرکت قرار ندارد.

او با اشاره به ادامه دار بودن نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جایگاه های سوخت، به مردم توصیه کرد: مردم حتما دستورالعمل های بهداشتی را در جایگاه های سوخت رعایت کنند.زمانی که مردم وارد جایگاه سوختی می شوند که ماسک و دستکش یکبار مصرف وجود نداشت، حتما مواد ضدعفونی کننده و ماسک و دستکش همراه خودشان داشته باشند.

کاهی تاکید کرد: اگر مردم وارد جایگاهی شدند که موارد بهداشتی را رعایت نمی کند، می توانند با سامانه پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به شماره 09627 تماس بگیرند و با اعلام مشخصات جایگاه، موضوع را پیگیری کنند.

او همچنین در پاسخ به این که چه تعداد از کامیون های حامل سوخت حادثه دیده در مرز ایران و افغانستان، متعلق به ایران بوده است، بیان نمود: طبق آخرین بررسی های اجرا شده هیچ یک از کامیون های حامل گاز یا نفتکش های حادثه دیده در گمرک اسلام قلعه، تحت پوشش پیمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نبوده است اما این که چه تعداد از این کامیون ها، ایرانی بوده را باید مقامات خراسان رضوی اعلام کنن

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1592

به "آخرین خبرها درباره واریز سهمیه بنزین نوروزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها درباره واریز سهمیه بنزین نوروزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید