آخرین مرحله پرداخت ها به حساب فدراسیون ها انجام شد، پرداخت پاداش قهرمانان سال های 97 و 98

به گزارش فروشگاه کوچک، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از پرداخت آخرین مرحله واریز منابع به حساب فدراسیون ها در سال 99 اطلاع داد.

آخرین مرحله پرداخت ها به حساب فدراسیون ها انجام شد، پرداخت پاداش قهرمانان سال های 97 و 98

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه مشترک رؤسای فدراسیون های ورزشی به ریاست مسعود سلطانی فر عصر امروز (چهارشنبه) در سالن فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار گردید.

در این جلسه ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ضمن خیر مقدم به میهمانان خطاب به رؤسای فدراسیون های ورزشی گفت: از همراهی و مشارکت شما در فعالیت های مشترک در طول سال 99 متشکرم.

فرامرزیان با اشاره به این موضوع که کوشش معاونت توسعه مدیریت و منابع، تأمین هزینه ها در 12 بخش بوده است، ادامه داد: امروز آخرین مرحله پرداختی ها به فدراسیون ها انجام شد. بدین ترتیب 80 تا 90 درصد از منابع تخصیص داده شده، پرداخت شد. در مجموع 52 میلیارد بابت پاداش های قهرمانان، به جامانده از سال 97 و 98 پرداخت شد.

وی اضافه نمود: تأکید ما به فدراسیون ها بر توجه به دو موضوع اقتصادیات بر ارزش اضافه نموده و اظهارنامه اقتصادیاتی و عملکرد اقتصادی است. از همه فدراسیون ها تقاضا داریم با توجه به این دو فاکتور و با توجه به آخرین پرداختی وزارت ورزش و جوانان، گزارش های اقتصادی خود را هر چه سریع تر به معاونت توسعه مدیریت و منابع ارسال نمایند.

فرامرزیان از تسویه حساب با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اطلاع داد و گفت: یکی از اتفاقات خوبی که اتفاق افتاده است تسویه حساب بخشی بعضی از موارد اقتصادی با شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1624

به "آخرین مرحله پرداخت ها به حساب فدراسیون ها انجام شد، پرداخت پاداش قهرمانان سال های 97 و 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مرحله پرداخت ها به حساب فدراسیون ها انجام شد، پرداخت پاداش قهرمانان سال های 97 و 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید