ادعای جدید زاکانی علیه همتی

به گزارش فروشگاه کوچک، خبرنگاران : زاکانی گفت: بنده اولین کاری که خواهم کرد اینکه دولت را از موضع اشرافیگری به نوکری مردم وا می دارم.

ادعای جدید زاکانی علیه همتی

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، علیرضا زاکانی در پاسخ به سوالی درباره برطرف تبعیض در توزیع منابع عمومی و مبارزه با ویژه خواری و فریبکاران مالی گفت:

مردم عزیز بیش از سه دهه است عده ای بر خیمه زدند و تمام سرمایه و امکانات کشور را به سمتی سوق دادند که خودشان کاخ نشین شدند و مردم را در کوخ نشینی نگه داشتند

اول انقلاب یک موی کوخ نشین به همه کاخ نشینان می ارزید اما با کمال تاسف آن مطلب خوب اول انقلاب تبدیل شد به موضوعی که امروز مسوولین ما دچار خوی اشرافی گری شدند.

بنده اولین کاری که خواهم کرد اینکه دولت را از موضع اشرافیگری به نوکری مردم وا می دارم.

نکته دیگر اینکه توجه را متمرکز به توزیع عادلانه ثرت می کنم.

نکته سوم معادله را طوری تغیر میدهم که مفسدین راهی برای تنفس نداشته باشند. فساد از کجا ایجاد می گردد؟ از قبیله گرایی از باندبازی .

خطاب به آقای همتی می گویم چون مسوولیت دارد روز قبل از تعطیل آخر وقت 1200 میلیارد تومان از بانک دولتی منتقل می گردد به یک دولت خصوصی آن هم به صورت خلاف و این اتفاق ذیل مسوولیت آقای همتی انجام می گردد همین قبل از عید؛ آقای همتی شما حوزه خودتان را نتواستید نظارت کنید الان برای کل کشور می خواهید برنامه ریزی کنید.

بنده با گردن کلفت ترین افراد مبارزه اساسی خواهم کرد و دشمن ما فقر و فساد و تبعیض است.

دو دهه است با دست خالی در راستا مبارزه با فساد درگیر شدم و در دولت بنده ریشه فساد خشک خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1764

به "ادعای جدید زاکانی علیه همتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جدید زاکانی علیه همتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید