از محبوبیت استراماچونی در ایران شگفت زده ام ، مطمئن نیستم استرا برگردد ، شیفته فرهنگ ایران شده ایم

به گزارش فروشگاه کوچک، اِمانوئله جولیانلی گفت: مطمئن نیستم که استراماچونی به ایران برگردد. می دانم قبل از کریسمس مذاکراتی به همین دلیل اجرا شده که از نتایج آن کسی با خبر نیست.

از محبوبیت استراماچونی در ایران شگفت زده ام ، مطمئن نیستم استرا برگردد ، شیفته فرهنگ ایران شده ایم

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

اِمانوئله جولیانلی خبرنگار ایتالیایی نشریه گاتزتا دلو اسپرت و کالچو مرکاتو در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران در خصوص حضور استراماچونی در ایران و همچنین مسائلی که در این زمینه بین او و باشگاه استقلال به وجود آمده اظهاراتی داشته است که در ادامه می آید.

نظر شما درمورد حضور استراماچونی در ایران چیست و آیا فکر می کنید او در بازگشت به استقلال پیروز خواهد شد؟

مطمئن نیستم که استراماچونی به ایران برشود. می دانم قبل از کریسمس مذاکراتی به همین دلیل اجرا شده که خوب پیش نرفته است. مشکل در این بین مسائل مالی است که با تحریم های بین المللی مرتبط است.

استراماچونی به دلیل عملکرد و شخصیتی که نشان داده بین هواداران استقلال از محبوبیت بالایی برخوردار است. نظر شما درمورد این موضوع چیست؟

این محبوبیت و علاقه هواداران نسبت به او واقعا مرا شگفت زده و خوشحال می کند. استراماچونی مربی خوبی است اما نمی تواند انتظار داشته باشد چنین صحنه هایی را در ایتالیا ببیند. روزی که هواداران استقلال در خیابان برای او شعار می دادند عالی بود.

از جلسه ای که بین نمایندگان استقلال با ماتزیلی و پاستورلا اجرا شده خبری دارید؟

تصمیم نهایی هنوز گرفته نشده است. تصمیم نهایی به استراماچونی بستگی دارد، ببینیم چه می شود.

نظر هواداران فوتبال ایتالیا درمورد ایران و حضور استراماچونی برای کار در این کشور چیه؟

ما به آنچه در ایران اتفاق می افتد بسیار علاقه مند هستیم. همچنین شیفته فرهنگ و تمدن کشور شما شده ایم ولی نسبت به مسائل و شرایط موجود در استقلال احساس نگرانی می کنیم. فعالیتی که استراماچونی در ایران انجام می دهد را دنبال می کنیم و برای حمایت هایی که از او می شود خوشحالیم چون به عنوان یک ایتالیایی این افتخار را کسب کرده است.

استراماچونی در حال حاضر از سری آ و یا سایر کشورها پیشنهاد همکاری دارد؟

تا جایی که من می دانم هیچ پیشنهادی درمیان نیست. شاید هم دیگر تیم ها منتظر هستند تا تکلیف استراماچونی با استقلال مشخص شود و سپس سراغ او بروند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 3 اسفند 1398 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 765

به "از محبوبیت استراماچونی در ایران شگفت زده ام ، مطمئن نیستم استرا برگردد ، شیفته فرهنگ ایران شده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از محبوبیت استراماچونی در ایران شگفت زده ام ، مطمئن نیستم استرا برگردد ، شیفته فرهنگ ایران شده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید