اسلامی: 2 بسته سیاستی و حمایتی برای بازار مسکن در راه است

به گزارش فروشگاه کوچک، وزیر راه و شهرسازی از ارائه دو بسته سیاستی - حمایتی برای ساماندهی بازار مسکن و حمایت از مستاجران اطلاع داد.

اسلامی: 2 بسته سیاستی و حمایتی برای بازار مسکن در راه است

جهت دریافت خدمات قیمت آلاچیق سیمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی فروشگاه کوچک، محمد اسلامی در پاسخ به این پرسش که دولت و وزارت راه و شهرسازی چه برنامه ای برای ساماندهی بازار مسکن و حمایت از مستأجران دارد اظهار کرد: در این راستا دو بسته سیاستی و حمایتی جهت ساماندهی و حمایت از اجاره نشین ها در دستور کار دولت قرار گرفته است.

وی تأکید کرد: این بسته ها باعث کاهش التهابات مسکن به خصوص برای مستأجران خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بازار مسکن از نوسانات سایر بازار های مالی از جمله ارز و طلا تأثیر می پذیرد اضافه کرد: طی هفته های اخیر قیمت جهانی طلا از انسی 1250 دلار به 1750 دلار افزایش یافته است و در مقابل از ارزش دلار کاسته شده است.

اسلامی در عین حال گفت: این در حالیست که چرخه مذکور در ایران معکوس است که یک حرکت تخریبی است. متأسفانه عده ای با دشمنان ما همنوا شد ه اند.

وی با اشاره به افزایش قیمت مسکن در کشور تأکید کرد: این میزان افزایش قیمت هیچ منطقی ندارد. بعضی سایت های اینترنتی اقدام به درج قیمت می نمایند، اما باید از آن ها پرسید چه کسی این واحد ها را فروخته و چه کسی خریداری نموده است؟

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1099

به "اسلامی: 2 بسته سیاستی و حمایتی برای بازار مسکن در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی: 2 بسته سیاستی و حمایتی برای بازار مسکن در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید