افزایش عرضه اولیه سهام شرکت های چینی در بورس های آمریکا

به گزارش فروشگاه کوچک، فشارهای وارده بر شرکت های چینی از سوی ترامپ نتوانسته است مانع از ثبت سهام آنها در بورس های آمریکا گردد.

افزایش عرضه اولیه سهام شرکت های چینی در بورس های آمریکا

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از راشاتودی، فشارهای وارد بر شرکت های چینی از سوی ترامپ نتوانسته است مانع از ثبت سهام آنها در بورس های آمریکا گردد و در واقع تعداد شرکت های چینی که سهام خود را در دوره 4 ساله ترامپ در آمریکا ارائه کردند با تعداد آنها در دوره 8 ساله ریاست جمهوری اوباما برابر شده است.

طبق داده های شرکت تحقیقاتی دیل لاجیک، از زمان شروع ریاست جمهوری ترامپ در 4 سال پیش، تا کنون 102 شرکت چینی سهام خود را در بورس های نیویورک و نزدک ارائه نموده اند که این تقریباً معادل تعداد 105 شرکتی چینی ای است که در 8 سال ریاست جمهوری اوباما سهام خود را در بورس های آمریکا لیست نموده بودند.

شرکت های چینی که در 4 سال گذشته به بازار آمریکا وارد شدند نسبت به دوره اوباما سرمایه گذاری کمتری را جذب خود کردند اما عرضه اولیه سهام آنها به طور متوسط بسیار عظیم تر شده بود. در کل شرکت های چینی در دوران حاکمیت ترامپ 25.5 میلیارد دلار را در عرضه اولیه های خود جمع آوری کردند.

این آمار نشان می دهد علی رغم فشارهای ترامپ و تنش های تجاری بین چین و آمریکا، شرکت های چینی هنوز تمایل دارند سهام خود را به سرمایه گذاران عظیمگ آمریکایی بفروشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1334

به "افزایش عرضه اولیه سهام شرکت های چینی در بورس های آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش عرضه اولیه سهام شرکت های چینی در بورس های آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید