انتقاد قهرمان پاراآسیایی جاکارتا از اجاره دادن پایگاه قهرمانی همدان

به گزارش فروشگاه کوچک، قهرمان دوی 1500 متر بازی های پاراآسیایی جاکارتا با انتقاد از عملکرد ضعیف مدیر کل تربیت بدنی استان همدان گفت: پایگاه قهرمانی که مکانی برای پرورش قهرمانان و استعدادیابی است به دلیل بی کفایتی مدیر کل تربیت بدنی استان همدان محلی برای درآمدزایی تبدیل شده و قهرمانان این استان برای آماده سازی جهت کسب سهمیه بازیهای المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو فضایی برای تمرین ندارند.

انتقاد قهرمان پاراآسیایی جاکارتا از اجاره دادن پایگاه قهرمانی همدان

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

حمید اسلامی قهرمان دوی 1500متر بازیهای پاراآسیایی جاکارتا در گفت وگو با خبرنگاران، اضافه نمود: با وجود این که ساکن استان همدان هستم و فرصت زیادی برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو در رشته دوومیدانی نابینایان و کم بینایان ندارم، اما مدیر کل تربیت بدنی استان همدان توجه خاصی به مدال آوران بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا ندارد و پایگاه قهرمانی را که مکانی برای پرورش قهرمانانان و استعدادیابی است و باید در اختیار ورزشکاران باشد. متاسفانه مدت یکسال است که این پایگاه مکانی برای درآمدزایی تبدیل شده و تنها دو ساعت بعد ازظهر در اختیار ورزشکاران چه سالم و چه معلول اختصاص داده شده است.

وی گفت: از زمانی که محسن جهانشیر مدیر کل تربیت بدنی استان همدان شده است مدال آوران این استان قادر به استفاده از پایگاه قهرمانی نیستند و تمام زمانهای استفاده از این پایگاه به افراد غیرورزشکار اجاره داده شده است.

این قهرمان دوی 1500 متر بازیهای پاراآسیایی جاکارتا توضیح داد: برای راهیابی به تیم ملی و شرکت در مسابقات جهانی امارات باید 25 مرداد در رکوردگیری و انتخابی تیم ملی که در ساری برگزار می گردد، شرکت کنم اما واقعا فضای مناسبی برای تمرین ندارم و مجبورم با این شرایط بد مالی به شهرکرد بروم تا خود را برای انتخابی تیم ملی آماده کنم.

اسلامی گفت: با وجود این که 3 ماه است پیگیر این مساله هستم و بارها با مدیر کل تربیت بدنی استان همدان تماس گرفتم و مشکل را بازگو کردم اما تا به الان هیچ کاری انجام نشده و مدال آوران این استان برای آماده سازی خود شرایط سختی را طی می نمایند.

وی ادامه داد: من چون نابینای مطلق هستم برای شرکت در مسابقات احتیاج به دونده همراه دارم که متاسفانه اداره کل تربیت بدنی استان همدان فضای مناسبی را در اختیار او قرار نداده و هیچ حمایتی از او نمی گردد. در حقیقت با کم ترین امکانات در حال آماده سازی خود برای شرکت در مسابقات دوومیدانی است و این شرایط خوبی را برای من جهت کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو رقم نمی زند.

قهرمان دوی 1500 متر بازی های پاراآسیایی جاکارتا در سرانجام گفت: در هفته 12 جلسه تمرین دارم که باید چند ساعت آن را به کار بدنسازی اختصاص دهم که متاسفانه به دلیل نبود فضای تمرینی برای انجام کار بدنسازی، این جلسات را بیشتر به تمرینات دو در صحرا اختصاص می دهم تا خود را برای مسابقات انتخابی تیم ملی آماده کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 شهریور 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 290

به "انتقاد قهرمان پاراآسیایی جاکارتا از اجاره دادن پایگاه قهرمانی همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد قهرمان پاراآسیایی جاکارتا از اجاره دادن پایگاه قهرمانی همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید