بدشانسی عجیب مهدی طارمی!

به گزارش فروشگاه کوچک، دو تیم مطرح و پر طرفدار بنفیکا و پورتو دیشب در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی پرتغال مقابل هم صف آرایی کردند که آبی و سفید پوشان پورتو به لطف طارمی در همان دقیقه اول با گلزنی شوک بزرگی به رقیب سنتی خود وارد کردند.

بدشانسی عجیب مهدی طارمی!

طارمی پارسال دو بازی لیگ و یک بازی سوپرکاپ مقابل بنفیکا بازی کرد و در بازی سوپرکاپ یک پنالتی گرفت و در دوبازی لیگ هم یک پاس گل داد و نمایش پیروزی مقابل رقیب سنتی پورتو داشت. شماره 9 پورتو که پس از دو بازیرنیمکت نشینی در بازی قبلی لیگ به ترکیب تیمش بازگشته بود با انگیزه بالا در جام حذفی به میدان رفت.

بازی از همان ثانیه های شروعین مسابقه برای پورتو طوفانی شروع شد و اولین حمله مسابقه منجر به گل شد. سانتر بلند از سمت چپ پورتویی ها سبب شد توپ به طارمی برسد و تلاش او برای استپ در محوطه شش قدم دروازه بان بنفیکا را به اشتباه انداخت و یک دفع ناقص کافی بود تا اوانیلسون از راه برسد و با شوتی سر ضرب گل اول یاران طارمی را به ثمر برساند.

پورتو در نیمه نخست شش دقیقه بعد نیز از طریق فریرا به گل رسید و در دقیقه 31 اوانیلسون پیروز شد بار دیگر گل بزند و دبل کند. طارمی که این روز ها از گلزنی دور شده و در 10 مسابقه اخیر تیمش گل نزده و فرایند خوبی را پشت سرنگذاشته بود پیروز شد مقابل بنفیکا در نیمه اول گل ساز باشد.

طارمی در دقیقه 55 این مسابقه بهترین فرصت ممکن را به دست آورد تا دروازه خالی بنفیکا را باز کرده و طلسم گل نزدن هایش را بشکند. ضد حمله سریع این تیم موجب شد در محوطه یک پاس در عرض مناسب برای طارمی که به سمت محوطه می دوید فرستاده شود و بغل پای او به تیرک عمودی دروازه بنفیکا خورد تا مهدی بار دیگر در گلزنی ناکام باشد.

در صحنه گل دوم پورتو نیز طارمی روی هوا به قصد سر زدن بلند شد و دروازه بان بنفیکا توپ را مشت کرد و توپ به بازیکن پورتو رسید و تبدیل به گل شد تا مهدی دو تاثیرغیر مستقیم روی گل های پورتو داشته باشد و با فشارهایش به خط دفاعی بنفیکا در نقش گل ساز ظاهر شود.

با وجود اینکه مهدی طارمی در 10 بازی اخیر پیروز به گلزنی نشده بود، اما از سوی کادرفنی تیمش هیچ فشاری را تحمل نمی کرد چرا که روی 6 گل تیمش موثر بود و با دادن پاس گل و گرفتن پنالتی به تیمش کمک کرده و از طرفی با دوندگی بالا خط دفاع حریفان را آزار داده است. طارمی فقط پیروز به گلزنی نشده بود که این فرایند را مقابل بنفیکا هم ادامه داد و باید دید چه زمانی طلسم گل نزدن های او خواهد شکست.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 2037

به "بدشانسی عجیب مهدی طارمی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدشانسی عجیب مهدی طارمی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید