آنالیز تمهیدات ترافیکی آخر سال در راستا های منتهی به بهشت زهرا (س)

به گزارش فروشگاه کوچک، تمهیدات ترافیکی آخر سال در راستا های منتهی به بهشت زهرا (س) در نشست مشترک پلیس راهور با مسوولان بهشت زهرا آنالیز شد.

آنالیز تمهیدات ترافیکی آخر سال در راستا های منتهی به بهشت زهرا (س)

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ ابوالفضل موسوی پور، جانشین رئیس پلیس هدایت و رانندگی تهران عظیم با حضور در سازمان بهشت زهرا (س) درباره روز های سرانجامی سال 1399 و چگونگی برنامه ریزی و معین تکلیف با توجه به شرایط کرونایی کشور با سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) ملاقات و هم اندیشی کرد.

وی گفت: سال جاری با توجه به تجربه پیروز سال گذشته سازمان بهشت زهرا (س) پیش بینی های لازم اجرا شده و با همکاری فشرده ای که بین دو مجموعه پلیس راهور و بهشت زهرا (س) در سال های اخیر تعریف شده است، در صدد ایجاد حداقل محدودیت ها با سطح بالای رضایتمندی شهروندان هستیم.

جانشین پلیس راهور تهران عظیم با ارزشمند خواندن همکاری تنگاتنگ پلیس و مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) به ویژه در سال های اخیر در پنج شنبه و آدینه های سرانجام سال گفت: این هماهنگی ها و همدلی ها در نهایت به نفع شهروندان است و مدیریت بهشت زهرا (س) تسهیل تردد و دسترسی همراه با آرامش شهروندان را برای روز های سرانجامی سال، هدف اصلی خود تعریف نموده است.

در ادامه سعید خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به همکاری خوب پلیس راهور تهران عظیم و شهرداری تهران به ویژه سازمان بهشت زهرا در سال های اخیر گفت: ما با تمام وجود به پلیس و زحمات این عزیزان اذعان داریم و می دانیم که همکاری با پلیس موجب خدمت صادقانه و کسب رضایتمندی شهروندان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: تجربه پیروز سال گذشته و اطلاع رسانی به موقع و همکاری گسترده و بی نظیر مردم در روز های سرانجامی سال 1398 که در حافظه تاریخی بهشت زهرا (س) ثبت و ضبط شد، نشان داد که رفتار و عملکرد صادقانه با مردم حتما پاسخ می دهد و شهروندان نیز در مواقعی که ضروری است، همکاری می نمایند.

به گفته مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) مجهز شدن همه راه های ارتباطی در سازمان بهشت زهرا (س) به تابلو های اطلاع رسانی، دوربین های مدار بسته هوشمند و اهتمام ویژه در حوزه هوشمند سازی در سال های اخیر نشان از ضرورت دغدغه مندی مدیریت بهشت زهرا (س) در مورد تدابیر ترافیکی در این محدوده حساس دارد.

وی با تاکید بر برگزاری این نشست در روز های ابتدایی بهمن به اهمیت موضوع برنامه ریزی و هم اندیشی در این خصوص پرداخت و از کار گروه های تخصصی خواست تا با تشکیل جلسات منظم به برنامه ریزی در این خصوص بپردازند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1564

به "آنالیز تمهیدات ترافیکی آخر سال در راستا های منتهی به بهشت زهرا (س)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز تمهیدات ترافیکی آخر سال در راستا های منتهی به بهشت زهرا (س)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید