ترک اردوی تیم ملی توسط ملی پوش وزنه برداری

به گزارش فروشگاه کوچک، ملی پوش وزنه برداری ایران اردوی تیم ملی را ترک کرد و مربی تیم ملی می گوید خودش خواست که این کار را انجام دهد.

ترک اردوی تیم ملی توسط ملی پوش وزنه برداری

به گزارش خبرنگاران، علی مکوندی که در بازی های آسیایی 2018 هم حضور داشت اما نتوانست رکوردی را به ثبت برساند تصمیم گرفت از اردوی تیم ملی خارج گردد و شانس خود را برای حضور در مسابقه های جهانی 2018 امتحان نکند.

علی جباری مربی تیم ملی وزنه برداری درباره ترک اردوی تیم ملی توسط مکوندی به خبرنگاران گفت: ما اگر او را برای مسابقه های جهانی نمی خواستیم اصلا به اردوی تیم ملی برای مسابقه های جهانی دعوت نمی کردیم و نمی دانم با چه کسی مشورت کرد که تصمیم گرفت اردوی تیم ملی را ترک کند. ما نفرات دیگری مانند محمد زارعی، عارف خاکی را در این وزن داریم و شاید مکوندی زمانی که وضعیت آن ها را دید و حس کرد ممکن است نتواند به آن ها برسد، تصمیم گرفت اردو را ترک کند. من علی را خیلی دوست دارم اما خودش خواست که اردوی تیم ملی را ترک کند.

جباری در پاسخ به این پرسش که با رفتن مکوندی و با توجه به اینکه باید 10 وزنه بردار را عازم مسابقه های جهانی نمایند دچار کمبود وزنه بردار نخواهند شد، تاکید نمود: خیر. نفرات خوب و باانگیزه ای در اردوی تیم ملی داریم و می توانیم 10 نفر را به مسابقه های جهانی اعزام کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 45

به "ترک اردوی تیم ملی توسط ملی پوش وزنه برداری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترک اردوی تیم ملی توسط ملی پوش وزنه برداری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید