ثبت روزانه ده ها شکایت نژادپرستی در کمیسیون حقوق بشر کانادا

به گزارش فروشگاه کوچک، کمیسیون حقوق بشر کانادا، روزانه ده ها شکایت نژادپرستانه بومیان، اقلیت ها و مسلمانان را به ثبت می رساند، در حالی که مسئولان وقوع آن را انکار می نمایند.

ثبت روزانه ده ها شکایت نژادپرستی در کمیسیون حقوق بشر کانادا

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش ایسنا به نقل از ستاد حقوق بشر، روزانه ده ها شکایت نژادپرستانه توسط بومیان، اقلیت ها و مسلمانان در کمیسیون حقوق بشر ایالت اونتاریو به ثبت می رسد.

بر اساس گزارش خبرگزارس سی. بی. سی کانادا، آمار این شکایت ها به نقطه عطفی در سال های اخیر رسیده است.

بازرسی های بی مورد و خشن از منازل و دفاتر کار، بازرسی های بدنی زیاد، توهین و ضرب و شتم از جمله معضلاتی است که اقلیت ها، مسلمانان و بومیان از آن رنج می برند.

بسیاری از این اقدامات آسیب های جدی به این دسته از افراد و خانواده های شان وارد نموده است.

یکی از زنان بومی سیاهپوست با اشاره به اینکه پلیس گاه و بی گاه جلوی اعضای خانواده اش را می گیرد و آنان را مورد بازپرسی قرار می دهد، اضافه نمود: هرگاه که فرزندان وی یک پلیس را مشاهده می نمایند به جای احساس امنیت، احساس ترس و نگرانی به آنها دست می دهد.

نکته نگران نماینده از منظر این گزارش، انکار بعضی مسئولین این ایالت از وقوع نژادپرستی بوده و بعضی مسئولین دیگر نیز وقوع چنین مسائلی را عادی عنوان نموده اند.

انتهای پیغام

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 950

به "ثبت روزانه ده ها شکایت نژادپرستی در کمیسیون حقوق بشر کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت روزانه ده ها شکایت نژادپرستی در کمیسیون حقوق بشر کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید