جانمایی 160 نقطه برای تبلیغات نامزد های انتخاباتی در دماوند

به گزارش فروشگاه کوچک، صفری گفت: با شروع تبلیغات نامزد های انتخابات مجلس، بیش از 160 نقطه به منظور انجام تبلیغات نامزد ها در شهر ها و روستا های شهرستان دماوند در نظر گرفته شده است.

جانمایی 160 نقطه برای تبلیغات نامزد های انتخاباتی در دماوند

جهت دریافت مشاوره خدمات نمونه کاتالوگ صنعتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش ،صفری فرماندار حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه گفت:طبق قانون و برنامه زمان بندی شده، فعالیت تبلیغاتی 17 نامزد انتخابات مجلس به مدت 7 روز در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه شروع شده و تا 24 ساعت قبل از اخذ رای ادامه دارد.

وی اضافه کرد:با شروع تبلیغات نامزد های انتخابات مجلس، بیش از 160 نقطه به منظور انجام تبلیغات نامزد ها در شهر ها و روستا های شهرستان دماوند در نظر گرفته شده است.

صفری گفت: انتظار می رود نامزد های انتخابات، تبلیغات محیطی خود را صرفاً در مکان های مشخص شده انجام دهند؛ این مکان ها توسط شهرداری ها برای انجام تبلیغات مجاز کاندیدا ها پیش بینی و مشخص شده است.

وی اعلام کرد: در مورد نظارت بر فعالیت های تبلیغاتی نامزد های انتخابات مجلس، اکیپ های ویژه ای برای نظارت بر ستاد های انتخاباتی نامزد ها تشکیل شده است.

فرماندار دماوند توضیح داد: در صورت مشاهده تخلف انتخاباتی، به شدت با متخلفان برخورد می گردد و هرگونه تبلیغات غیرمجاز امحا خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 810

به "جانمایی 160 نقطه برای تبلیغات نامزد های انتخاباتی در دماوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانمایی 160 نقطه برای تبلیغات نامزد های انتخاباتی در دماوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید