خبرنگاران زن توهین کننده به یکی از قومیت های کشور در تهران دستگیر شد

به گزارش فروشگاه کوچک، تهران- خبرنگاران- رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری خانم جوانی که با انتشار کلیپی در فضای مجازی به یکی از اقوام کشور توهین کرده بود خبر داد.

خبرنگاران زن توهین کننده به یکی از قومیت های کشور در تهران دستگیر شد

به گزارش خبرنگاران از اعلام صبح شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ داود معظمی گودرزی گفت: به دنبال انتشار کلیپی با محتوای فحاشی و توهین به یکی از اقوام کشور که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت و منجر به آشفتگی، ناراحتی و دغدغه مردم به ویژه خطه شمال کشور شده بود، شناسایی و برخورد قانونی با تولیدکننده کلیپ مذکور بی درنگ در دستور کار پلیس فتا پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا تهران بزرگ تحقیقات خود را آغاز و با بهره گیری از روش های فنی فرد مذکور که یک خانم جوان بود را شناسایی کردند و پس از به دست آوردن اطلاعات هویتی وی و تشریفات قضایی متهم را که از بیم دستگیری توسط پلیس از تهران متواری شده بود در کمترین زمان ممکن در یکی از استان های همجوار تهران دستگیر و به پلیس فتا پایتخت منتقل کردند.

رئیس پلیس فتا پایتخت بیان داشت: این خانم جوان بعد از حضور در پلیس فتا تهران بزرگ ضمن پذیرش جرم ارتکابی گفت در یکی از اتاق های گفت وگو در فضای مجازی با اشخاصی، درگیری لفظی پیدا و از روی عصبانیت مطالبی را بیان کرده بود که اکنون از این اقدام مجرمانه خود اظهار ندامت و پشیمانی می کند.

گودرزی با اشاره به اینکه هرگونه توهین به اشخاص و قومیت ها در فضای مجازی طبق قانون جرم محسوب می شود، هشدار داد: افرادی که با اعمال و ادبیات خارج از قانون بخواهند موجبات نگرانی هموطنان را فراهم کنند به طور قطع مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1688

به "خبرنگاران زن توهین کننده به یکی از قومیت های کشور در تهران دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زن توهین کننده به یکی از قومیت های کشور در تهران دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید