رشت، علیرضا امامی فر: طرفدار سپیدرود تا دقیقه 90 لیگ منتظر می ماند و از تیمش حمایت می نماید، ریسک ما مقابل ماشین سازی جواب داد

به گزارش فروشگاه کوچک، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به تمجید از عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار مقابل ماشین سازی پرداخت.

رشت، علیرضا امامی فر: طرفدار سپیدرود تا دقیقه 90 لیگ منتظر می ماند و از تیمش حمایت می نماید، ریسک ما مقابل ماشین سازی جواب داد

به گزارش فروشگاه کوچک از رشت، علیرضا امامی فر پس از تساوی یک - یک سپیدرود مقابل ماشین سازی تبریز گفت: بازی با ماشین سازی را پشت سر گذاشتیم. چیزی که برای این بازی برنامه ریزی نموده بودیم درست داشت پیش می رفت تا اینکه روی یک ضدحمله گل خوردیم، اما نکته خوبی که در این بازی رخ داد، بازگشت بچه ها بود. اینکه گل مساوی را زدیم نشان دهنده شخصیت تیم سپیدرود است.

مربی تیم فوتبال سپیدرود راجع به اینکه به نظر نمی رسید روش بازی سپیدرود در این دیدار خیلی خوب باشد، گفت: ما در این دیدار مقابل ماشین سازی بازی داشتیم که تاکنون فقط یک باخت بیرون از خانه داشته است و این ناامیدی که شما از آن صحبت می کنید، بحثش جداست، اما در تیم و بازیکنان این ناامیدی اصلاً وجود ندارد. ما سال گذشته پیروز شدیم مقابل تیم های صاحب نامی در هفته های آخر امتیاز کسب کنیم و در لیگ بمانیم. بازیکنان خارجی ما مانند سایر بازیکنان مان 22 و 23 ساله هستند؛ البته ما در این بازی به نسبت بازی های قبل پنج تغییر هم داشتیم، اما شرایط به نحوی بود که باید ریسک می کردیم و همان طور که دیدید این ریسک جواب داد.

امامی فر تأکید کرد: هیچ ناامیدی برای سپیدرود وجود ندارد و اگر طرفدار اعتراضی هم می نماید حق دارد، اما فکر می کنم طرفدار واقعی سپیدرود که چند سال انتظار لیگ رجحان شدن این تیم را کشیده است صبرش زیاد است و تا دقیقه 90 لیگ منتظر می ماند و از تیمش حمایت می نماید.

وی راجع به تعویض هایی که در جریان بازی صورت گرفت، گفت: با توجه به بارندگی شرایط بازی و تعویض هایی که حریف انجام داد اوضاع طوری رقم خورد که احتیاج بود در خط میانی بازیکنان مان در درگیری ها بیشتر شرکت نمایند. علاوه بر این ما پیغام صادقیان را به ترکیب اضافه کردیم تا از قدرت پاس های او استفاده کنیم که همین هم شد و پیغام چند پاس خوب به مهاجمان ما ارسال کرد. همه اینها نوید امید برای آینده سپیدرود را می دهد.

مربی تیم فوتبال سپیدرود راجع به اینکه آیا سپیدرود با این وضعیت در لیگ برتر می ماند یا خیر، اظهار داشت: از روز اولی که به اینجا آمدم گفتم که تا لحظه آخر شرایط سختی خواهیم داشت. ما در شهر خودمان مقابل پیکان و استقلال خوزستان شکست خوردیم، اما کماکان کوشش مان را می کنیم. اینکه می گویند سپیدرود عملکرد خوبی ندارد را قبول نداریم. شما به این بازی نگاه کنید. سپیدرود چند ضربه کرنر و ایستگاهی داشت؟ ما در این بازی برای سه امتیاز به میدان رفتیم، اما شما نمی توانید جلوی اتفاقات فوتبالی را بگیرید. شما دیدید که در دقیقه 95 وضعیت نیمکت ما به چه شکل بود و علی کریمی چطور بچه ها را تشویق می کرد تا به گل برسند. فکر می کنم تیم ما نشان داده که تیمی نیست که به این راحتی امتیاز از دست دهد.

امامی فر در رابطه با سؤالی مبنی بر زوج بازیکنان خارجی خط دفاع سپیدرود، توضیح داد: ما به نسبت بازی های قبل پنج تغییر داشتیم، اما باید فیلم بازی را کامل ببینیم و عملکرد تمام بازیکنان را تحلیل کنیم. اگر بخواهم همین الان در این رابطه اظهارنظر کنم باید بگویم که فکر می کنم به غیر از صحنه گل در سایر دقایق بازیکنان کوشش شان را کردند و باید از آنها تشکر کنم.

وی در خصوص احتمال حضور کرملاچعب در سپیدرود گفت: در این رابطه آقای کریمی باید تصمیم بگیرد، اما فکر می کنم با حضور این بازیکن مخالفت شده است، چون کرملاچعب هنوز نتوانسته انتظاراتی که از او برای گلزنی می رود را برآورده کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 151

به "رشت، علیرضا امامی فر: طرفدار سپیدرود تا دقیقه 90 لیگ منتظر می ماند و از تیمش حمایت می نماید، ریسک ما مقابل ماشین سازی جواب داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، علیرضا امامی فر: طرفدار سپیدرود تا دقیقه 90 لیگ منتظر می ماند و از تیمش حمایت می نماید، ریسک ما مقابل ماشین سازی جواب داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید