روسیه در دعوای عربستان و کانادا طرف ریاض را گرفت: عربستان حرکت در راستا تحول را شروع نموده ، حق آنهاست که درباره نحوه گام برداشتن در این راستا تصمیم بگیرند

به گزارش فروشگاه کوچک، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به بحران شکل گرفته در روابط عربستان و کانادا ابراز امیدواری که دو طرف بتوانند به شیوه ای متمدنانه برای غلبه بر اختلافات خود مذاکره نمایند.

روسیه در دعوای عربستان و کانادا طرف ریاض را گرفت: عربستان حرکت در راستا تحول را شروع نموده ، حق آنهاست که درباره نحوه گام برداشتن در این راستا تصمیم بگیرند

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به اختلافات به وجود آمده میان عربستان و کانادا ابراز امیدواری کرد که دو طرف بتوانند به شیوه ای متمدنانه برای غلبه بر اختلافات خود مذاکره نمایند.

این سخنگو گفت: ما به طور مداوم و با احترام به حریم خصوصی ملی و سنت های دیرینه کشورها از احترام به حقوق بشر دفاع می کنیم و از نظر ما سیاسی کردن مسائل حقوق بشر غیرقابل قبول است.

وی درباره تنش در روابط کانادا و عربستان تاکید نمود، عربستان حرکت در جهت تحول اجتماعی و مالی را در سطح گسترده شروع نموده و این حق حاکمیتی آن است که در مورد نحوه گام برداشتن در این جهت تصمیم بگیرد.

زاخارووا ابراز امیدواری کرد، عربستان و کانادا بتوانند از اختلافات عبور نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 15 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 498

به "روسیه در دعوای عربستان و کانادا طرف ریاض را گرفت: عربستان حرکت در راستا تحول را شروع نموده ، حق آنهاست که درباره نحوه گام برداشتن در این راستا تصمیم بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه در دعوای عربستان و کانادا طرف ریاض را گرفت: عربستان حرکت در راستا تحول را شروع نموده ، حق آنهاست که درباره نحوه گام برداشتن در این راستا تصمیم بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید