ساوت گیت: رفتارهای نژادپرستانه طرفداران بلغارستان غیرقابل قبول بود، به بازیکنانم افتخار می کنم

به گزارش فروشگاه کوچک، سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس از حوادثی که در جریان پیروزی خارج از خانه شاگردانش مقابل بلغارستان در مرحله مقدماتی یورو 2020 رخ داد ابراز نارضایتی کرد.

ساوت گیت: رفتارهای نژادپرستانه طرفداران بلغارستان غیرقابل قبول بود، به بازیکنانم افتخار می کنم

با تور بلغارستان از کشوری اروپایی دیدن کنید.

به گزارش فروشگاه کوچک، تیم ملی فوتبال انگلیس شب گذشته با کسب پیروزی 6 بر صفر در خانه بلغارستان صعودش به مرحله نهایی یورو 2020 را قطعی کرد. در جریان این بازی شعارهایی نژادپرستانه از سوی طرفداران تیم ملی فوتبال بلغارستان سر داده شده که به سبب آنها دو بار بازی متوقف شد. همچنین گروهی از طرفداران بلغارستان که این شعارها را سر می دادند شناسایی شدند و قبل از سرانجام نیمه اول از استادیوم اخراج شدند.

گرث ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس پس از مسابقه به شبکه ITV گفت: باید بگویم که مسئولان خیلی زود به همه چیز رسیدگی کردند. ما بلافاصله پس از شنیدن شعارها همه چیز را گزارش می کردیم. به طور مداوم با داور چهارم و داور وسط در ارتباط بودیم. من هم در تمام طول بازی به خصوص در نیمه اول با بازیکنانم در ارتباط بودم. می دانیم که چنین شرایطی غیرقابل قبول است. با این حال ما دو امشب دو اقدام مهم انجام دادیم. یکی بردن بازی و دیگر بالا بردن آگاهی مردم از وضعیت. بازی دو بار متوقف شد و من می دانم که شاید این واکنش به نظر برخی از مردم کافی نباشد اما فکر می کنم که همه ما باید در این فرآیند همکاری های لازم را داشته باشیم.

ساوت گیت اضافه کرد: من بی نهایت به تمام بازیکنان و دستیارانم افتخار می کنم. ما برای این بازی و اتفاقات آن در داخل و خارج از زمین مسابقه آماده شده بودیم. تمام بازیکنان ما برای مقابله با اتفاقاتی که ممکن بود رخ دهد، متحد بودند و در طول بازی و سرانجام آن با هم صحبت کردند. آنها احساس کردند که به خوبی مورد حمایت واقع شده اند. بازی در اینجا کار سختی است و با متوقف شدن بازی برای دو بار ما نشان دادیم که حاضر به پذیرش چنین شرایطی نیستیم. من فکر نمی کنم که پیش از این در بازی های ملی شاهد چنین اتفاقاتی بوده باشیم. کار مهمتری که انجام دادیم، شیوه بازی بازیکنان مان بود. برخی از بازیکنان ما هرگز بازی در چنین شرایطی را تجربه نکرده بودند اما در سرانجام آنها با لبخندی بر لب که نشان از رضایت از عملکردشان داشت، زمین را ترک کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 462

به "ساوت گیت: رفتارهای نژادپرستانه طرفداران بلغارستان غیرقابل قبول بود، به بازیکنانم افتخار می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساوت گیت: رفتارهای نژادپرستانه طرفداران بلغارستان غیرقابل قبول بود، به بازیکنانم افتخار می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید