صدراعظم نوری: باید سطح توقع مردم را پایین آوریم، در سال 50 شهرداری برف روبی نمی کرد

به گزارش فروشگاه کوچک، عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در سال 50 شهرداری برف روبی نمی کرد و این کار توسط مردم انجام می شد، گفت: باید سطح انتظار مردم را پایین آوریم.

صدراعظم نوری: باید سطح توقع مردم را پایین آوریم، در سال 50 شهرداری برف روبی نمی کرد

به گزارش خبرنگار ، زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران صبح امروز در نشست اطلاع رسانی، فرهنگسازی و آموزش شهروندی در آستانه فصل زمستان که در ساختمان شهرداری تهران با حضور جمعی از مدیران شهرداری برگزار گردید، با اشاره به اینکه نباید هنگام بارش برف مردم دچار معضل و مشکل بشوند، گفت: امروزه در جاهای مختلف جهان اتفاقات غیرقابل پیش بینی مانند طوفان، سیل و آتش سوزی های بزرگ رخ می دهد.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه این اتفاقات در اثر دستکاری های بشر در آب و هوا رخ می دهد، اظهار کرد: بشر اکوسیستم کره زمین را به هم ریخته است و باعث می گردد علاوه بر اینکه ما کشوری گرم و خشک هستیم در سال 96 برفی در تهران ببارد که همه را غافلگیر کند.

صدراعظم نوری توضیح داد: هنگامی که در جهان چنین اتفاقاتی رخ می دهد این طور نیست که همه چیز گل و بلبل باشد و هنگامی که یک برف سنگینی می بارد دیگر مردم مانند شرایط عادی نیستند.

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به بارش برف در مناطق سردسیر کره زمین مانند کانادا گفت: در این شرایط این طور نیست که مردم صبح بعد از بارش برف ببینند که مقابل منزلشان پاک شده است.

عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: اگر درست برنامه ریزی کنیم می توانیم سطح انتظار مردم را پایین آوریم.

وی با اشاره به خاطرات دوران کودکی خود از شهر تهران گفت: یادم هست که در سال 1350 وقتی که در تهران برف آمد کوچه ها توسط شهرداری پاک نمی شد بلکه توسط مردم پاکسازی شد.

صدراعظم نوری با اشاره به انتخاب شهردار جدید تهران گفت: این انتخاب موجب خوشحالی مردم و بدنه شهرداری شده است و ما نباید اجازه دهیم این انتخاب با موضوعاتی مانند بارش برف به نارضایتی تبدیل گردد.

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه باید هنگام بارش برف و باران اطلاع رسانی کنیم، ادامه داد: در این شرایط باید از نمک کمتر استفاده کنیم و در شرایطی که برای حفظ فضای سبز هزینه های بالا می کنیم نباید با ریختن نمک فضای سبز را از بین ببریم.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در پی بارش برف سال گذشته اعتراضات زیادی انجام شد و من هم پاسخ دادم، گفت: قشنگ نیست که در این شرایط به جای خسته نباشید به شهرداری آن را نقد کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 105

به "صدراعظم نوری: باید سطح توقع مردم را پایین آوریم، در سال 50 شهرداری برف روبی نمی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدراعظم نوری: باید سطح توقع مردم را پایین آوریم، در سال 50 شهرداری برف روبی نمی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید