طراحی و ساخت 26 بازار جدید میوه و تره بار در امسال در پایتخت

به گزارش فروشگاه کوچک، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار گفت: در امسال 26 بازار جدید طراحی و اجرا خواهد شد که 17 مورد آن در نیمه اول و 7 مورد دیگر در نیمه دوم سال خواهد بود.

طراحی و ساخت 26 بازار جدید میوه و تره بار در امسال در پایتخت

جهت دریافت مشاوره خدمات تعرفه طراحی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، سید سعید راد در ارتباط با اقدامات عمرانی سازمان میادین میوه و تره بار در سال 99 از شروع طراحی و ساخت 17 بازار جدید میوه و تره بار در نیمه اول و 9 بازار دیگر در نیمه دوم امسال اطلاع داد.

وی اضافه کرد: علاوه بر 26 بازار جدید، عملیات تخریب و نوسازی 3 بازار قدیمی میوه و تره بار نیز در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با اشاره به این که موضوع کنترل پروژه و نظارت های دوره ای برای آگاهی از مسائل و مسائل موجود و رفع کردن آنها به ویژه در شرایط فعلی که ضرورت رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: هر هفته یک میدان میوه و تره بار و بازارهای تابعه آن مورد آنالیز قرار می گیرند و ضمن رسیدگی به نقاط ضعف و قوت آن میدان، راهکارهای اجرایی بهبود خدمات رسانی میدان و بازارهای زیرمجموعه آن، احصاء و پیگیری می گردد.

راد با بیان این که بعضی مسائل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ریشه تاریخی دارد و ساختارهای سنتی سازمان در حال بازنگری و اصلاح است، بیان نمود: در مباحثی همچون تحلیل شرایط بازار، نحوه واگذاری غرف و چگونگی نرخ گذاری محصولات، نیازمند تحول و دگردیسی هستیم.

4105

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1270

به "طراحی و ساخت 26 بازار جدید میوه و تره بار در امسال در پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی و ساخت 26 بازار جدید میوه و تره بار در امسال در پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید