عراق، درخواست ائتلاف الفتح برای آنالیز اقدامات تجاوزکارانه آمریکا در مجلس

به گزارش فروشگاه کوچک، نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق خواهان برگزاری یک جلسه مجلسی برای بحث درباره قصد واشنگتن در مورد ادامه تجاوزاتش در عراق شد.

عراق، درخواست ائتلاف الفتح برای آنالیز اقدامات تجاوزکارانه آمریکا در مجلس

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم حامد موسوی نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق امروز یکشنبه 29 مارس 2020 خواهان برگزاری یک جلسه مجلسی برای بحث درباره قصد آمریکا مبنی بر انجام یک عملیات جدید در عراق شد.

موسوی با صدور بیانیه ای اعلام نمود که ما به عنوان نمایندگان ملت عراق از همه سیاستمداران کشور می خواهیم تا فورا یک جلسه مجلسی برای بحث درباره قصد آمریکا برای مورد هدف قراردادن عراق و نقض مجدد حاکمیت آن٬ برگزار نمایند.

وی ادامه داد که ما به عنوان نمایندگان مردم عراق٬ بر محافظت از کشور و حاکمیت آن تاکید داشته و از همه خیرخواهان و مدبران کشورمان می خواهیم تا هرچه سریعتر برای پاسخ به تجاوزات ایالات متحده و نیز پیشگیری از تجاوزات بعدی و شکست برنامه های آمریکا که پشت توطئه هدف قرار دادن دولت عراق ایستاده اقدام نموده و شرایط داخلی کشور را در این شرایط استثنایی سرو سامان بدهند.

نماینده ائتلاف الفتح توضیح داد که از عادل عبدالمهدی می خواهیم تا به شکل مستقیم و فوری در برابر تجاوزات آمریکا ایستاده و با همه روش های دیپلماتیک که بر احترام به کشورها و حاکمیت آنها استناد می کند٬ به اقدامات خصمانه واشنگتن پاسخ دهد.

حامد موسوی اعلام کرد که همه گروه های مقاومت پایبند به تصمیم فرمانده کل نیروهای مسلح بوده و در تعهد به آن تحت هرشرایطی یک چشم انداز واحد دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1001

به "عراق، درخواست ائتلاف الفتح برای آنالیز اقدامات تجاوزکارانه آمریکا در مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراق، درخواست ائتلاف الفتح برای آنالیز اقدامات تجاوزکارانه آمریکا در مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید