مالدینی: ابراهیموویچ ممکن است از بازگشت به سری A بترسد، دوران کاری ام در میلان به آخر می رسد

اسطوره تیم فوتبال میلان می گوید این احتمال وجود دارد که ستاره سوئدی سابق این تیم به دلیل تغییر شرایط لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا، حاضر به بازگشت به کالچو نشود.

مالدینی: ابراهیموویچ ممکن است از بازگشت به سری A بترسد، دوران کاری ام در میلان به آخر می رسد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگاران، مدتی است که برآورد هایی درباره احتمال بازگشت زلاتان ابراهیموویچ به سری A ایتالیا شنیده می گردد و خود این مهاجم سوئدی 38 ساله هم این موضوع را رد نکرده است. با این حال پائولو مالدینی می گوید که ممکن است که ابراهیموویچ از بازگشت به فوتبال ایتالیا واهمه داشته باشد.

مالدینی در گفت و گو با شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، درباره ایبرایی که در ایتالیا سابقه بازی در تیم های یوونتوس، اینتر و میلان را داشته است و در ماه دسامبر قراردادش با لس آنجلس گلکسی به خاتمه می رسد گفت: بازگشت ابراهیموویچ به سری A به دلایل زیادی یک بازگشت رؤیایی خواهد بود اما من فکر می کنم ممکن است او برای انجام این کار کمی ترس داشته باشد، ترس از اینکه آن ایبرای قدرتمند و مسلط قدیم نباشد. یادم است کارلو آنچلوتی برای یک دربی مرا نیمکت نشین کرد و آن زمان بود که فهمیدم نمی توانم چنین فصلی را تحمل کنم. نمی دانم که آیا ابراهیموویچ می تواند چنین چیزی را قبول کند یا نه. کرشتوف پیونتک برای میلان مهاجم نوک خوبی بوده است. او باید بیشتر به کار گروهی و تعامل با سایر بازیکنان فکر کند اما نقطه قوت او گلزنی است.

میلانی ها دو هفته پیش مارکو جامپائولو را به دلیل کسب نتایج ضعیف در هفت هفته نخست سری A اخراج و استفانو پیولی را جانشین او کردند اما خیلی ها از سیاست های باشگاه در حوزه جابجایی هم ایراد گرفته اند.

مالدینی اما نظر متفاوتی دارد. او که اکنون به عنوان یک مدیر به روسونری خدمت می نماید، اضافه نمود: ما باور داریم که ترکیب فعلی میلان از تیمی که فصل گذشته داشتیم، بهتر است. هدف ما به خاتمه رساندن فصل در صندلیی بالاتر از فصل گذشته است که البته صندلی مان در خاتمه فصل گذشته هم بهترین صندلی مان در 6 فصل اخیر بود (میلان پنجم شد). طرح باشگاه برای پایین آوردن میانگین سنی تیم یک ایده گروهی بود و همه اعضا موافق آن بودند، البته ما این را هم می دانستیم که هیچ تیمی که صرفاً از بازیکنان جوان تشکیل شده باشد، قهرمان سری A یا لیگ قهرمانان نشده است. برای بردن جام شما به حضور بازیکنان با تجربه هم در تیم تان احتیاج دارید. مهمترین چیز درباره عملکرد میلان در پنجره جابجایی این است که ما بهترین بازیکنان مان را نفروختیم.

مالدینی در دوره مدیریت مالکان قبلی و چینی میلان با وجود پیشنهاد هایی که برای کار در این باشگاه داشت، حاضر به قبول این پیشنهادها نشد. با تغییر مالکیت باشگاه و انتقال آن به مؤسسه اقتصادی الیوت اما رویکرد مالدینی عوض و او حاضر به کار در این باشگاه شد.

مدافع میانی و کاپیتان سابق روسونری درباره این موضوع هم گفت: این تصمیمی بود که من با قلبم گرفتم. قطعاً دوران کاری من در میلان تمام می گردد چون من هیچ برنامه ای برای انجام فعالیت مشابهی در باشگاه های دیگر ندارم. من عاشق میلان هستم و هیچکسی نمی تواند نسبت به آن تردید داشته باشد. سابقه ام هم می تواند این را ثابت کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 18 آبان 1398 شناسه مطلب: 506

به "مالدینی: ابراهیموویچ ممکن است از بازگشت به سری A بترسد، دوران کاری ام در میلان به آخر می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالدینی: ابراهیموویچ ممکن است از بازگشت به سری A بترسد، دوران کاری ام در میلان به آخر می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید