مربی پرسپولیس: جدایی بشار خیانت مدیران سابق علیه پرسپولیس بود، طرفداران از شیری حمایت نمایند

به گزارش فروشگاه کوچک، قبل از هر چیزی باید بگویم یحیی گل محمدی و کادرفنی هیچ موقع دنبال عذر و بهانه نیستند و از طرفداران مان بابت باخت عذرخواهی می کنم اما بدانند شرایط سختی داشتیم. پس از بازگشت ما از قطر اتفاق های زشتی برای ما افتاد و متاسفانه گروه قبلی مدیریتی تا جایی که توانستند به تیم ما ضربه زدند.

مربی پرسپولیس: جدایی بشار خیانت مدیران سابق علیه پرسپولیس بود، طرفداران از شیری حمایت نمایند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:مدیران سابق باشگاه با جدایی بشار رسن تیر خلاص را به پرسپولیس زدند و این موضوع خیانت بود.

به گزارش فارس، حمید مطهری درباره شکست تیم فوتبال پرسپولیس مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان گفت: ابتدا باید به بچه ها خسته نباشید بگویم که در این دوره از مسابقات خیلی زحمت کشیده و از خود گذشتگی نشان دادند. با شرایط خیلی سختی خود را به اینجا رساندیم و دوست داشتیم خیلی خوب کارمان را تمام کنیم که متاسفانه نشد.

وی اضافه کرد: قبل از هر چیزی باید بگویم یحیی گل محمدی و کادرفنی هیچ موقع دنبال عذر و بهانه نیستند و از طرفداران مان بابت باخت عذرخواهی می کنم اما بدانند شرایط سختی داشتیم. پس از بازگشت ما از قطر اتفاق های زشتی برای ما افتاد و متاسفانه گروه قبلی مدیریتی تا جایی که توانستند به تیم ما ضربه زدند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: آخرین اتفاق و تیر خلاصی که در این 3-2 هفته متوجه شدیم جدایی بشار رسن بود که واقعا نه گل محمدی و نه هیچ یک از اعضای کادرفنی از آن خبر نداشتند و این موضوع جز بی کفایتی و خیانت به باشگاه پرسپولیس نیست.

مطهری گفت: متأسفانه در شرایطی که فینال آسیا را در پیش داشتیم و دوست نداشتیم یکسری حرف های کف خیابانی زده شد که یحیی گل محمدی و دستیارانش نجابت به خرج دادند زیرا فینال آسیا را پیش رو داشتیم و نباید طرفداران مان ذره ای نگران می شدند. در هر صورت جنگیدیم اما این اتفاقات افتاد. تا اینجای کار هم که بالا آمدیم باید به شرف بازیکنان مان که نهایت کوشش خود را به کار گرفتند درود بفرستیم. این نکات را هم نگفتم که عذر و بهانه بیاورم بلکه تنها آنها را برای در جریان بودن طرفداران، گفتم. مسئولیت این باخت مستقیم با کادر فنی است و نمی خواهیم شکست را گردن کسی بیندازیم.

مطهری درباره اینکه آیا از حمایت علاقه مندان به فوتبال ایران از پرسپولیس راضی هستید، شرح داد: از وزیر محترم ورزش که به قطر آمد و همچنین جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه که همراه با ابراهیم شکوری که نهایت کوشش خود را برای حاکم کردن آرامش در تیم به کار گرفتند تشکر می کنم. رسانه ها هم در این مدت همه جوره یار پرسپولیس بوده و همکاری کردند. باید از آنها هم تشکر گردد و بابت این مسائل دغدغه آی نداشتیم.

مربی پرسپولیس گفت: در قطر هم به جز زمین که مقداری مشکل داشت شرایط خیلی خوب بود و این هم از اختیارات باشگاه پرسپولیس نبود. سعی کردیم حجم تمرینات را طوری کنترل کنیم تا سفتی زمین برای تیم ما مشکل ساز نگردد. مقابل اولسان هم دیدید هرچه از مسابقه گذشته با برنامه تر و بهتر عمل کردیم.

مطهری اضافه کرد: همانگونه که دیدید اولسان نتوانست بازی همیشگی اش را انجام دهد و به جز لحظات ابتدایی که به دلیل در شرایط بازی نبودن تیم ما کنترل مسابقه را در اختیار داشت در ادامه کنترل این ملاقات را دست مان گرفتیم و طبق استراتژی که برای مسابقه داشتیم توانستیم بر حریف مسلط شویم اما متأسفانه VAR از دست ما خارج بود و از همین طریق نتیجه را واگذار کردیم. حیف شد که قهرمانی را از دست دادیم و متأسفانه نتوانستیم جام را به دست آوریم.

مربی پرسپولیس درباره اینکه جدایی بشار رسن قطعی شده عنوان نمود: بشار بعد از بازی مصاحبه کرد و این موضوع را هم به من گفتند این اتفاق باعث شد بیشتر به هم بریزیم. بشار مصاحبه نموده و گفته دیگر به ایران باز نمی گردم. مانده ام چگونه با این بازیکن توافق کردند که با وجود 26 هفته باقی مانده از لیگ برتر یکی از بهترین بازیکنان و هافبک طراحی تیم را باید از دست بدهیم. باید مدیریت جدید باشگاه این موضوع را ریزبینانه دنبال کند تا تعیین گردد چه اتفاقی رخ داد که دیگر نمی توانیم بشار را در اختیار داشته باشیم.

مربی پرسپولیس اضافه کرد: قبل از این هم محمد نادری، شجاع خلیل زاده، علی علیپور و مهدی ترابی با رفتار همین آقایان از پرسپولیس جدا شدند. اگر با این نفرات محترمانه تر برخورد می شد و گفتمان بهتری با آن بود مشکل شان حل می شد. اما می خواهم بدانم چه اتفاقی رخ داد که این بازیکنان فراری داده شدند. داستان های زیادی مانند صحبت های کف خیابان آقایان پیش آمد.

مطهری که در شبکه ورزش صحبت می کرد, درباره برنامه آینده پرسپولیس شرح داد: همواره سعی نموده ایم یک گروه و تیم منسجمی باشیم. در صحبت هایم فقط به بعضی مسائل اشاره کردم اما همواره کار تیمی در پرسپولیس به بازیکن اولویت و ارجحیت داشته و تمام بازیکنان ما از جوان ترین تا با تجربه ترین آنها ارزشمند هستند اما همواره تیم را در اولویت قرار داده ایم. در این پازل تاکتیکی هر بازیکنی که جانشین بازیکن دیگری شده به بهترین شکل وظیفه اش را طبق موضوعی که برایش تعریف شده انجام داده است اگر از این نفرت اسم آوردم برای مطرح کردن مسائل تیم بود.

وی گفت: تیم ما قوی به کار خود ادامه می دهد ما پرسپولیس و تیم عظیمی هستیم. ابتدا فوتبال قابل احترامی انجام می دهیم و در ادامه نتایج در خور شأن باشگاه عظیم پرسپولیس کسب می کنیم. مسئله ای در تیم ما ایجاد نمی گردد زیرا در پرسپولیس همواره تیم حرف اول را می زند.

مربی پرسپولیس درباره زمان بازگشت این تیم به ایران گفت: امروز بعدازظهر راهی تهران شده و از دوشنبه کار خود را استارت می زنیم تا برای ملاقات مقابل نساجی که آدینه برگزار می گردد آماده شویم.

مطهری درباره آخرین شرایط روحی و روانی مهدی شیری گفت: در آن لحظه فقط تمرکز نداشتن شیری سبب شد چنین اتفاقی رخ بدهد و وی از قصد نمی خواست چنین کاری انجام بدهد از طرفداران فهیم پرسپولیس می خواهم مثل همواره فشار را از روی دوش این بچه بردارند و اجازه دهند مهدی خودش را پیدا کند. همه ما ناراحت هستیم اما همواره با هم بودیم و دوست دارم طرفداران باز هم از تیم حمایت نمایند تا در ادامه بتوانیم پیروز و کارمان را رو به جلو ادامه بدهیم.

وی درباره اینکه به نظر می رسد باخت پرسپولیس در فینال را به گردن شیری انداختن دور از انصاف است، گفت: مقصر این باخت ما هستیم و بازیکنان وظایف خود را به خوبی انجام دادند از طرفداران می خواهم مهدی شیری و سایر بازیکنان پرسپولیس را حمایت نمایند تا فرایند خوب مان را حفظ کنیم.

مربی پرسپولیس توضیح داد: از سازمان لیگ هم درخواست می کنم با توجه به اینکه بازی ما با ذوب آهن را پنج روز بعد از نساجی برنامه ریزی کردند در این برنامه نگاهی دیگری داشته باشند خودمان هم نمی دایم چرا بازی با ذوب آهن لغو شد زیرا کرونایی های تیم اصفهانی به حدنصاب نرسیده بود. از سازمان لیگ می خواهیم بازی های ما را خیلی فشرده نگذارند زیرا در این ماجرا بی تقصیر بودیم اجازه بدهند تیم ما با استراحتی کوتاه برای ملاقاتهای بعدی اش آماده گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1476

به "مربی پرسپولیس: جدایی بشار خیانت مدیران سابق علیه پرسپولیس بود، طرفداران از شیری حمایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پرسپولیس: جدایی بشار خیانت مدیران سابق علیه پرسپولیس بود، طرفداران از شیری حمایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید