پرستاران آمریکایی کیسه زباله می پوشند، ترامپ لاف کمک می زند

به گزارش فروشگاه کوچک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اخیراً مدعی شده است آمریکا حاضر است به ایران علیه کرونا کمک کند، اما شرط آن درخواست از سوی ایران و مذاکره است!

پرستاران آمریکایی کیسه زباله می پوشند، ترامپ لاف کمک می زند

به گزارش گروه سیاسی فروشگاه کوچک، ترامپ گفته است: من ایران را به یاد دارم. خیلی سال پیش، دوستان من همیشه آنجا بودند. در حوزه املاک فعالیت می کردند... خیلی پیروز بودند، اما یک روز همه چیز تمام شد. ما باید با آن ها مذاکره کنیم. من فکر می کنم می توانیم خیلی سریع با ایران بر سر یک توافق کار کنیم. تنها کاری که آن ها باید بکنند این است که تماس بگیرند.

وی تاکید کرد: ما خواستار دشمنی نیستیم، اما آن ها با ما دشمنی می کنند و از این بابت پشیمان خواهند شد، طوری که قبلا هرگز نشده اند. تنها کاری که باید بکنند این است که تماس بگیرند، یا از کسی بخواهند که تماس بگیرد.

لاف ترامپ درخصوص کمک به ایران در مقابله با کرونا در حالی است که شرایط این کشور در این خصوص بحرانی و اسفبار است. کادر درمانی آمریکا در ایالت های مختلف با کمبود وسایل و تجهیزات ایمنی روبرو هستند و برخی مجبور به استفاده از کسیه زباله به جای لباس محافظ شده اند! معترضین به این شرایط خطرناک نیز اخراج می شوند. برخی از مردم آمریکا هم که به دولت خود در زمینه مدیریت بحران کرونا اعتمادی ندارند، ترجیح داده اند با خرید سلاح و مهمات خود را برای آینده مبهم و خطرناک پیش رو آماده کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1014

به "پرستاران آمریکایی کیسه زباله می پوشند، ترامپ لاف کمک می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرستاران آمریکایی کیسه زباله می پوشند، ترامپ لاف کمک می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید