چوکا در لیگ دسته یک می ماند

به گزارش فروشگاه کوچک، علی لطیفی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به شرایط نابسامان تیم فوتبال چوکای تالش قبل از پیوستن به این تیم، اظهار کرد: شرایط به گونه ای بود که همه دوستان مرا از پذیرش سرمربیگری این تیم منع می کردند اما باور داشتم که با حمایت طرفداران و غیرت بازیکنان تیم، می توان غیرممکن ها را ممکن کرد.

چوکا در لیگ دسته یک می ماند

وی افزود: پس از قبول مسئولیت این تیم در حالی که شخصیت تیم از هم پاشیده بود و دو باخت سنگین برابر خیبر و ملوان باعث شده بود طرفداران چوکا کاملاً ناامید باشند خوشبختانه به لطف خدا و غیرت بازیکنان و کوشش کادر فنی تا حدودی به شرایط تیم سامان دادیم.

ایجاد حس مسئولیت پذیری در بین بازیکنان برنامه نخست در چوکا بود

سرمربی چوکا با اشاره به اینکه در ابتدا سعی کردیم تمرکز را به بازیکنان بازگردانیم زیرا در دو آنالیز دو بازی نخست نشان دهنده عدم تمرکز بازیکنان و نداشتن حس مسئولیت پذیری بود، گفت: گل هایی که تیم دریافت می کرد که نشان از سردرگمی تیم داشت اما پس از صحبت با بازیکنان به آنها باور دادیم که شایسته هستند و در بازی با استقلال خوزستان یک ملاقات کاملاً منطقی انجام دادیم و توانستیم یک امتیاز باارزش را از تیم صدرنشین دریافت کنیم.

وی ادامه داد: کسب این تساوی خودباوری را در بازیکنان چوکا تقویت کرد و در ملاقات بعدی برابر گل ریحان وجود همین خودباوری سبب کسب نتیجه پیروزی شد.

لطیفی درباره اشتباهات داوری در مقابل تیم رایکا نیز اشاره نمود و افزود: اشتباهات داوری در این بازی به ضرر چوکا تمام شد و ما نتیجه بازی را واگذار کردیم. در این ملاقات شاهد اشتباهات زیادی از سوی داور بودیم.

وی با اشاره به کیفیت فوتبال ارائه شده از سوی بازیکنان تیم چوکای تالش در این بازی، گفت: هم کادر فنی و هم طرفداران با وجود باخت از کیفیت بازی بازیکنان راضی بودند.

لطیفی در ادامه با تأکید بر اینکه من از زمان ورود به این تیم با وجود همه اظهارنظرها درباره سقوط این تیم به دسته دو معتقدم که در لیگ دسته یک می مانیم، افزود: قاطعانه اعلام می کنم این تیم به لطف خداوند، غیرت بازیکنان و حمایت طرفداران در لیگ یک خواهد ماند و یقین بدانید علاوه بر حفظ تیم در لیگ، یکی از تیم های خوب لیگ نیز خواهیم بود.

وی با بیان اینکه هنوز نتوانسته ایم تفکرات خود را در تیم جاری کنیم، گفت: تنها 20 درصد از برنامه ها در تیم پیاده شده که سبب جلب رضایت طرفداران شده است هنوز به عنوان سرمربی راضی نیستم بازیکنان این تیم از پتانسیل فراوانی برخوردار هستند.

هادی شکوری می توانست تیم بهتری ببندد

لطیفی با تأکید بر اینکه هادی شکوری سرمربی سابق چوکا می توانست تیم بهتری ببندد، اظهار کرد: با توانایی بازیکنان جذب شده کاری ندارم اما در یک پست 4 بازیکن جذب شده و در پستی دیگر بازیکن جذب نشده است.

وی در ادامه نبود ساختار مدیریتی درست را یکی از مسائل اساسی چوکا در بیرون زمین مطرح کرد و ادامه داد: قطعاً از نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم چوکا با توجه به این مشکل حرفه ای محسوب نشده و اگر متوجه این مشکل شوند اجازه بازی به تیم چوکا داده نخواهد شد. البته این تنها مشکل این تیم نیست بلکه بسیاری از تیم های فعال در لیگ همین مشکل را دارند.

سرمربی چوکا تالش با اشاره به عدم جذب بازیکن و نداشتن مربی دروازبان ها نیز گفت: صبحت هایی با چند گزینه اجرا شده اما در زمینه اقتصادی به توافق نرسیده ایم که امیدوارم طی چند روز آینده این مشکل رفع گردد.

لطیفی همچنین به بازی های آینده تیم چوکا نیز اشاره و اظهار کرد: در روزهای آینده برابر تیم طرفدار بازی خواهیم کرد کوشش می کنیم عملکردمان بهتر از ملاقات با رایکا باشد برای تثبیت تفکراتم حداقل نیازمند انجام شش بازی هستم تا چوکای واقعی را به نمایش بگذاریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1485

به "چوکا در لیگ دسته یک می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چوکا در لیگ دسته یک می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید