تراکتورسازی یک یورو هم برای رضایتنامه حاج صفی پرداخت نکرده است

به گزارش فروشگاه کوچک و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، بعد از اینکه احسان حاج صفی با عقد قراردادی 3 ساله راهی تراکتورسازی شد و پیراهن این تیم را برتن کرد، برخی شایعات از پرداخت مبلغ 500 هزار یورو به باشگاه المپیاکوس یونان توسط مسئولان باشگاه تبریزی حکایت داشت که حالا مسئولان تراکتورسازی این مساله را تکذیب نموده اند.

تراکتورسازی یک یورو هم برای رضایتنامه حاج صفی پرداخت نکرده است

در بیانیه ای که باشگاه تراکتورسازی در این خصوص منتشر نموده، آمده است:

برخلاف شایعات و حرف و حدیث های بوجود آمده در خصوص رقم پرداخت گردیده به باشگاه المپیاکوس یونان برای اخذ رضایتنامه احسان حاج صفی، لازم به تاکید است در پی رایزنی های متعدد مدیران باشگاه تراکتورسازی با مسئولان باشگاه یونانی رضایتنامه این بازیکن بدون پرداخت وجه صادر گردیده است.

حضور احسان حاج صفی در تراکتورسازی دلایل زیادی داشت که اهم آن عبارت است از:

پیگیری حرفه ای باشگاه و مشخصا مالک محترم آن، حضور مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به عنوان دو دوست ملی پوش احسان حاج صفی در این تیم، حضور جان توشاک سرمربی اسبق رئال مادرید و از همه مهم تر عشق به هواداران پرشور تراکتورسازی که حاج صفی به مدت دو سال خاطرات بسیار خوبی را با آنها تجربه نموده بود.

استخدام احسان حاج صفی همچون سایر بازیکنانی که در لیگ هجدهم و ادوار گذشته لیگ برتر جذب تیم های ایرانی گردیده اند، در شرایطی کاملا طبیعی بوده است لیکن برخی از رقبای تراکتورسازی با انتشار شایعاتی آنرا نامتعارف جلوه داده اند؛ همان رقبایی که در این فصل و فصول گذشته بارها و بارها سرمایه های تراکتورسازی را با ارقام آنچنانی جذب نموده اند.

بار دیگر تاکید می گردد در هزاره سوم و عصر ارتباطات که روابط بین دوباشگاه ایرانی و یونانی به راحتی قابل آنالیز و رصد خواهد بود، باشگاه تراکتورسازی حتی یک یورو برای صدور رضایتنامه حاج صفی هزینه نکرد. شگفت انگیزتر آنکه تیم هایی که هر سال با قراردادهای نجومی گران ترین بازیکنان را استخدام می کردند اکنون که سرمربی اسبق رئال مادرید، 3 کاپیتان تیم ملی و سایر یاران ارزشمند ایرانی و خارجی جذب تراکتور گردیده اند تا تیمی در خور لیاقت هواداران پرشور و پرشمار فوتبال آذربایجان شکل گیرد، دست به جوسازی می زنند اما مکتب تراکتورسازی با اتکال به خدا و تفضل الهی و به مدد هواداران ارزشمند خود همچنان در مسیر اهداف اصولی و بزرگش گام برمی دارد.

در بخش پایانی این بیانیه نیز آمده است: اقدام یکی از باشگاهها مبنی بر ارسال نامه به المپیاکوس در آخرین روز انجام مذاکرات از دید ما مصداق بی اخلاقی است و اینطور برداشت می گردد حالا که خودشان در جذب حاج صفی ناکام مانده اند، قصد دارند جلوی حضور او در تراکتورسازی را هم بگیرند که این کار نهایت بی تدبیری در حوزه مقدس ورزش تلقی می گردد و باعث بسی تاسف.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 آذر 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 30

به "تراکتورسازی یک یورو هم برای رضایتنامه حاج صفی پرداخت نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتورسازی یک یورو هم برای رضایتنامه حاج صفی پرداخت نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید