دادگاه محکومان آبان ماه 98 برگزار نشد

به گزارش فروشگاه کوچک، وکیل مدافع محمد رجبی یکی از متهمان حوادث آبان ماه 98 گفت: جلسه دادگاه امروز موکلم برگزار نشد و به روز دیگری موکول شد.

دادگاه محکومان آبان ماه 98 برگزار نشد

به گزارش ایسنا، حسین تاج در این باره اظهار گرد: امروز قرار بود به پرونده محمد رجبی و امیرحسین مرادی و سعید تمجیدی محکومان آبان ماه 98 در شعبه 23 دادگاه انقلاب مجددا رسیدگی گردد که علی رغم حضور نماینده دادستان و متهمان و وکلا جلسه برگزار نشد و تجدید شد.

وی اضافه کرد: به دلیل اینکه رسیدگی به این پرونده احتیاج به تعدد قاضی دارد و قاضی دوم حضور نداشت، جلسه تجدید شد و هنوز وقت جدید مشخص نشده است.

براساس این گزارش، امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی سه بازداشتی حوادث آبان سال 98 از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شدند.

تاج، 25 تیر 1399 ماه از ارائه درخواست اعمال ماده 477 در پرونده این افراد به رییس قوه قضاییه و نیز از تقاضای اعاده دادرسی، موضوع ماده 474- به دیوان عالی کشور اطلاع داد و در مورخ 15 آذر 1399 اظهار داشت که اعاده دادرسی سه محکوم اعدامی حوادث آبان ماه در دیوان عالی کشور پذیرفته و مقرر است تا پرونده در شعبه دیگری (هم عرض) رسیدگی گردد.

در نهایت پرونده امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی، سه بازداشتی آبان 98، برای رسیدگی مجدد به شعبه 23 دادگاه انقلاب ارجاع شد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1769

به "دادگاه محکومان آبان ماه 98 برگزار نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه محکومان آبان ماه 98 برگزار نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید