ضرورت پیوست پدافند غیرعامل در طرح های عمرانی پیشوا

به گزارش فروشگاه کوچک، فرماندار شهرستان پیشوا گفت: پروژه ها و طرح های عمرانی باید پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند تا در مقابل تهدیدهای ناشی از حوادث غیرمترقبه با کمترین آسیب روبرو شویم.

ضرورت پیوست پدافند غیرعامل در طرح های عمرانی پیشوا

به گزارش فروشگاه کوچک، حسین عباسی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای پدافند غیرعامل خاطرنشان کرد: پروژه ها و طرح های عمرانی باید پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند تا در مقابل تهدیدهای ناشی از حوادث غیرمترقبه با کمترین آسیب روبرو شویم.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن از همه ابزارها برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی بهره می گیرد و مخاطراتی که در عرصه ملی و بین المللی با آنها روبرو هستیم اهمیت موضوع پدافند را مضاعف می کند.

فرماندار شهرستان پیشوا اضافه نمود: اگر بخواهیم به یک موقعیت خوب برسیم، حتما باید پدافند غیرعامل را جدی بگیریم و اتفاقا بهترین فرصت برای ما مسئولان است که هم نقاط قوت را حفظ کنیم و هم نقاط ضعف را شناسایی و آنها را برطرف کنیم.

وی یادآور شد: ظرفیت های خوبی در شهرستان وجود دارد و کارهای خوبی هم در گذشته اجرا شده که باید آنها را با شاخصه ها و مؤلفه های مرتبط با پدافند غیرعامل مطابقت دهیم تا همخوانی داشته باشد و در مواقع خطر بتواند به کمک مان آمده و رهایی بخش باشد.

عباسی اظهار کرد: یکی از ضرورت های حوزه پدافند غیرعامل این است که کارگروه ها فعال باشند و به ویژه جلسات کارگروه شهری منسجم و مستمر برگزار شود تا هم اشکالات و هم اقدامات مورد نیاز نمایان تر شود.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: هفته پدافند غیرعامل فرصتی برای ارزیابی عملکرد گذشته در شهرستان است و همه 11 کارگروه زیرمجموعه پدافند غیرعامل در حوزه کارهای خود مانورها و کارهای لازم را پیشنهاد دهند و سنجش اقدامات انجام شود.

وی در خاتمه خاطرنشان کرد: نقطه آغاز اقداماتی که در سطح ملی رقم می خورد، در شهرستان هاست و براساس همین طرح و برنامه هایی است که مدیران ادارات انجام می دهند که بازخورد آن را در سطح کشور می بینیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 478

به "ضرورت پیوست پدافند غیرعامل در طرح های عمرانی پیشوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت پیوست پدافند غیرعامل در طرح های عمرانی پیشوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید