پیشنهاد ویژه اینترنت دانش آموزی شاتل و آسیاتک

به گزارش فروشگاه کوچک، اینترنت شاد برای همه دانش آموزان و روی همه اپراتورها رایگان شده است.

پیشنهاد ویژه اینترنت دانش آموزی شاتل و آسیاتک

اما اینترنت دانش آموزان فقط برای شاد نیست و آن ها در وب سایت ها، نرم افزارهای پیام رسان، تماس تصویری، جست وجوها و غیره هم مصرف اینترنت دارند.

اینترنت به یک ابزار ضروری برای آموزش دانش آموزان و تحصیل آن ها تبدیل شده است و یک دردسر بزرگ برای والدین که باید علاوه بر اینکه دنبال یک اینترنت پرسرعت باشند؛ بلکه هزینه های زیادی برای آن بپردازند.

اینترنت ADSL یک گزینه مناسب برای مصارف دانش آموزی است و دو شرکت مطرح شاتل و آسیاتک طرح ها و پیشنهادهای ویژه ای در این زمینه دارند.

یک اشتراک سه ماهه اینترنت ADSL تا سرعت 16 مگابیت بر ثانیه ارائه می دهد. حجم بسته اینترنت دانش آموزی شاتل 50 گیگابایت است و 50 گیگابایت هدیه نصب و راه اندازی دارد.

قیمت اینترنت دانش آموزی شاتل فقط 45 هزار تومان است که به نظر بسیار خوب و مقرون به صرفه است.

شاتل برای مدارس هم طرح های اینترنت ویژه ای دارد که البته باید خود مدارس تماس بگیرند و ثبت نام کنند.

آسیاتک هم در طرح اینترنت مدارس و دانش آموزی خود، 100 گیگابایت اینترنت با سرعت 4 مگابیت بر ثانیه سه ماهه با قیمت 39 هزار تومان ارائه می دهد. این اینترنت ویژه آسیاتک رایگان است و این پیشنهاد برای ثبت نام اولیه است. آسیاتک گفته است والدین می توانند برای ثبت نام با شماره های 1544 یا 91010000 تماس بگیرند.

تعیین است که این بسته ها و حجم های اینترنت برای کل سال دانش آموزان کافی نیست ولی حداقل والدین می توانید با یک بسته اینترنت تخفیف دار شروع کنند.

منبع: شبکه چی
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1842

به "پیشنهاد ویژه اینترنت دانش آموزی شاتل و آسیاتک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد ویژه اینترنت دانش آموزی شاتل و آسیاتک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید