کتاب زندگی بدون ستیزه نوشته جول اوستین

به گزارش فروشگاه کوچک، تاب زندگی بدون ستیزه در ردیف کتاب های انگیزشی خود باوری قرار می گیرد و می تواند تاثیر مثبت و بسیار زیادی در پایداری روابط شما در مسائل شخصی و مسائل اجتماعی بگذارد

کتاب زندگی بدون ستیزه نوشته جول اوستین

از پروفایل ما kalarena دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از بازارآموزشگاه ، کتاب زندگی بدون ستیزه، اثر نویسنده، و سخنران خلاق و البته پیروز آمریکایی جول اوستین است.

جول اوستین در کتاب زندگی بدون ستیزه در 6 فصل می خواهد چکیده آ نچه برای استفاده در زندگی، برای شاد زیستن و زندگی مملو از لحظات آرام نیاز است را به مخاطب خود یادآوری و البته، آموزش دهد. با آموزشگاه بازار همراه باشید تا با موضوعات و محتوای کتاب زندگی بدون ستیزه بیشتر آشنا شوید.

درباره کتاب زندگی بدون ستیزه

جول اوستین در کتاب زندگی بدون ستیزه را با مثالی از زندگی خصوصی خود و ویکتوریا آغاز می نماید و اینگونه است که اثر سخنان جول اوستین بیشتر از هر سخنرانی انگیزشی دیگری است. جول اوستین در کتاب زندگی بدون ستیزه کوشش می نماید افکار منفی و روح ستیزه جوی انسان را ابتدا به او بشناساند و بعد در راه حذف آن و جایگزین کردن افکار صحیح و کاربردی کوشش می نماید. کتاب زندگی بدون ستیزه می تواند مخاطبان خود را از همه گروه های سنی به ویژه جوانان و میان سال را به خود جلب کند.

درواقع، این معین است که همه ما انسان ها برای اثبات وجودی خود آغاز به خشونت، جنگ و یا حتی در شرایطی آغاز به کینه ورزی می کنیم ولی اگر قدرت آرامش و لحظات شاد و تاثیر آنان را بر افکار و روح خود بدانید، به طور حتم تغییر رویه خواهیم داد. کتاب زندگی بدون ستیزه همیشه سعی دارد ابتدا قدرت انتخاب را برای مخاطبان پر رنگ کند به دلی اینکه همان انتخاب می تواند شخصیت شما و صندلی اجتماعی شمارا بسازد. اگر انسان بتواند با نگاهی دنیا شمول و درست با مسائل و مسائل روبه رو گردد، پس صد در صد پیروزی از آن او خواهد بود و به هدف خود خواهد رسید.

همه ما انسان ها در وجود خود روحیه ستیزه جو داریم اما باید دقت داشته باشیم که این روح ستیزه جو را در مقابل چه کسی و در چه وضعیتی قرار است بیدار و آشکار کنیم، به دلیل اینکه ممکن است عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. جول اوستین در کتاب زندگی بدون ستیزه به نیروی شگفت انگیز مکالمه مسالمت آمیز دروضعیت بحرانی اعتقاد دارد زیرا وقتی که شما روح ستیزه جو خود را کنترل کنید و در کمال آرامش صحبت های خود را بازگو نمایید در نتیجه می توانید نتیجه ای درخور شخصیت و موقعیت خود دریافت نمایید.

قسمتی از کتاب زندگی بدون ستیزه

وقتی که من و ویکتوریا تازه ازدواج نموده بودیم، مانند همه زوج های دیگر باید در بعضی مسائل بیشتر کوشش می کردیم، گفته شده است که هر دو نفر باید یکی شوند. یک نفر شدن یک شبه اتفاق نمی افتد و زمان می برد، 28 سال گذشته است و من هنوز هم دارم به او یاد می دهم ببخشید او به من یاد می دهد..

اما ما یک تصمیمی گرفتیم، از همان ابتدا تصمیم گرفتیم در خانه دعوا نکنیم به صورت اتوماتیک رخ نداد. ما دو نفر انسان متفاوت هستیم ما به دو سبک متفاوت کارهایمان را انجام می دهیم، ما با یکدیگر رشد کردیم به یکدیگر اجازه کار دادیم از بعضی مسائل گذشتیم اگر تصمیم نگرفته بودیم که دعوا را کنار بگذاریم نه تنها حالا دیگر باهم نبودیم بلکه به همین جایی که الآن هم هستیم به هیچ عنوان نرسیده بودیم. زمانی می خواستیم این مرکز را بگیریم قدرتی بیش از فقط ایمان من یک نفر نیاز بود. من به آن قدرت 10برابری نیاز داشتم این رویا آن چنان عظیم بود که تنها، راه رسیدن به آن این بود که یک نفر دیگر هم با آن هماهنگ گردد. گفته شده است آنجایی که یکدلی وجود داشته باشد، به فرمان خداوند برکت در زندگی شما قرار می گیرد.

قدرت آرامش را در زندگی خود به جریان بی اندازید، اگر به روح ستیزه جویی اجازه ورود دهید، روابط را از بین می برد، زندگی مشترک و خانواده شما را از بین می برد، شما باید نفس خود را زیر پا بگذارید و بگویید من ترجیح می دهم در زندگی ام آرامش داشته باشم، من ترجیح می دهم برکت ده برابری داشته باشم تا اینکه حق به جانب باشم. اگر ناسازگاری را کنار بگذارید، می توانید تصمیمات بهتری بگیرید، خلاق تر می شوید، عملکرد بهتری خواهید داشت و پیروز تر خواهید بود. آن جا که یک دلی وجود داشته باشد، برکت خداوند، مرحمت او، لطف او در زندگی، ازدواج و در کار شما نشان داده خواهد شد. قدرت در سازگاری است. آرامشی که شما ایجاد می کنید دارای چنان قدرت الهی است که تمام نیرو هایی که می خواهند روابط شمارا مکوششی نمایند را از بین می برد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1325

به "کتاب زندگی بدون ستیزه نوشته جول اوستین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب زندگی بدون ستیزه نوشته جول اوستین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید