استقلال نباید از کورس قهرمانی دور گردد، دو خارجی هنوز محک نخوردند

به گزارش فروشگاه کوچک، محمد تقوی ملی پوش اسبق استقلال با تاکید بر اینکه این تیم از نظر مهره از دیگر مدعیان جلوتر است گفت: واقعیت این است که استقلال هنوز به شرایط ایده ال نرسیده که در این رهگذر نه مدیریت و نه کادر فنی مقصر نیستند ولی از اینها گذشته باید امتیازات لازم را کسب کند تا از کورس قهرمانی دور نشود.

استقلال نباید از کورس قهرمانی دور گردد، دو خارجی هنوز محک نخوردند

وی اضافه نمود: مدیریت جدید زمان کافی برای جذب نفرات کلیدی در خدمت نداشت ولی باوجود آن کوشش کرد تا چند مهره تاثیر گذار جذب شوند که این جای تقدیر دارد. اما باید قبول کرد که شفر برای آنکه تیمش را به آمادگی ایده ال و هارمونی لازم برساند احتیاج به زمان دارد که تصور می کنم بزودی این مهم از قوه به فعل در آید .

کارشناس فوتبال در ادامه گفت: استقلال توانایی قهرمانی دارد و امیدوارم نفرات جدید سریعا به هماهنگی مناسب برسند. البته طارق همام را بازیکنی مثمرثمر دیدم اما هنوز الحاجی گرو و کارلوس نیومایر بخوبی محک نخورده اند تا درباره آنان نظر بدهم. ولی از اینها گذشته باور دارم که استقلال نفرات خیلی خوبی دارد و برغم زمان ناچیز، در فصل یارگیری بخوبی عمل کرد.

ملی پوش سابق استقلال در خاتمه توضیح داد: استقلال مثل پرسپولیس باید در دو جبهه بجنگد و ضمن جمع آوری امتیاز در لیگ برتر، باید در عرصه آسیا نیز به میدان برود که مصاف با السد قطر از هر جهت برای وینفرد شفر پراهمیت و خطیر است. امیدوارم شفر و نفرات استقلال در این دو میدان بزرگ موفق ظاهر شوند و اسباب رضایت میلیونها هوادار را فراهم آورند. هرچند که معتقدم استقلال توانایی قهرمانی در لیگ برتر را داراست و آرزو می کنم خواسته طرفداران این تیم اجابت گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مهر 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 17

به "استقلال نباید از کورس قهرمانی دور گردد، دو خارجی هنوز محک نخوردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال نباید از کورس قهرمانی دور گردد، دو خارجی هنوز محک نخوردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید