افزایش نسبی دمای هوای گیلان از فردا

به گزارش فروشگاه کوچک، خبرنگاران/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان با بیان اینکه آسمان فردا و پس فردا قسمتی ابری تا ابری خواهد بود، گفت: انتظار داریم دمای هوا افزایش نسبی داشته باشد و در بعضی از ساعات بارندگی پراکنده داشته باشیم.

افزایش نسبی دمای هوای گیلان از فردا

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

یوسف میره جینی در گفت وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه در حال حاضر آسمان استان تمام ابری است، اظهار کرد: بارش برف در ارتفاعات متوقف شده و به شکل باران و مه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته انزلی با 38 میلیمتر بیشترین میزان بارندگی را در بین ایستگاه های هواشناسی داشته است، اضافه کرد: میزان بارش در ایستگاه رشت نیز به 25 میلیمتر رسید و دمای هوای فعلی مرکز استان 10 درجه سانتی گراد است.

کارشناس هواشناسی گیلان از کاهش ناپایداری هوا اطلاع داد و توضیح داد: آنالیز الگوهای هواشناسی نشان می دهد از فردا تا روز چهارشنبه شاهد کاهش ابر در استان خواهیم بود.

میره جینی با بیان اینکه آسمان فردا و پس فردا قسمتی ابری تا ابری خواهد بود، گفت: انتظار داریم دمای هوا افزایش نسبی داشته باشد و در بعضی از ساعات بارندگی پراکنده داشته باشیم.

وی با بیان اینکه کیاشهر با 11 درجه سانتی گراد و جیرنده با صفر درجه سانتی گراد به ترتیب بیشترین و کمترین دمای هوا را طی 24 ساعت گذشته داشتند، گفت: بارش برف در ارتفاعات نیز زیر 10 سانت گزارش شده است.

کارشناس هواشناسی گیلان از جنوبی شدن جریانات برای روز پنجشنبه اطلاع داد و یادآور شد: انتظار داریم آسمانی صاف همراه با وزش باد گرم داشته باشیم. ارتفاع موج دریا نیز از فردا کاهش می یابد و برای فعالیت های مرتبط مناسب است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 4 بهمن 1398 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 682

به "افزایش نسبی دمای هوای گیلان از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نسبی دمای هوای گیلان از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید