الزامات زیستی پدافند غیرعامل در صنایع غذایی اجرایی گردد

به گزارش فروشگاه کوچک، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: الزامات زیستی پدافند غیرعامل باید در صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی اجرایی گردد.

الزامات زیستی پدافند غیرعامل در صنایع غذایی اجرایی گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، محمدباقر آقایی شنبه 21 دی در جمع اعضای انجمن صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی آذربایجان شرقی، از این انجمن درخواست کرد تا همراهی و همکاری های لازم با قرارگاه زیستی مجموعه پدافند غیرعامل استانداری را داشته باشد تا آسیب ها و تهدیدات زیستی کارخانه ها و واحدهای تولیدی شناسایی گردد.

وی با تاکید بر حساسیت موضوع صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی اجرای دقیق الزامات زیستی در این حوزه حساس که با جان انسان ها در ارتباط است را خواهان شد.

آقایی گفت: راهکارهای ارایه شده توسط کارشناسان پدافند غیرعامل باید به طرح و سناریو تبدیل شده و برای ایجاد آمادگی و ارتقای سطح پایداری، امنیت و مصونیت به صورت رزمایش در واحدهای صنایع غذایی اجرایی گردد.

وی آمادگی کامل اداره کل پدافند غیر عامل استانداری آذربایجان شرقی برای برگزاری دوره های آموزش تخصصی در حوزه زیستی و بیوتروریسم برای مسئولان فنی و کارکنان کارخانه های صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی را بیان کرد.

دبیر انجمن صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی استان نیز در این نشست رعایت الزامات پدافند غیر عامل در تمامی تولیدات و محصولات غذایی، بهداشتی و دارویی را مهم قلمداد کرد.

محمد جعفری آمادگی انجمن را برای همکاری با اداره کل پدافند غیر عامل برای مصون سازی محصولات از هرگونه آلودگی بیان کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 11 اسفند 1398 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 784

به "الزامات زیستی پدافند غیرعامل در صنایع غذایی اجرایی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزامات زیستی پدافند غیرعامل در صنایع غذایی اجرایی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید