انتخاب اسم برای نوزاد خبرساز شد

به گزارش فروشگاه کوچک، یک کاربر شبکه های اجتماعی انتخاب نام شوکه کننده خواهر خود را برای دخترش را به اشتراک گذاشته و بسیاری از مردم هشدار داده اند که والدین از این انتخاب پشیمان خواهند شد.

انتخاب اسم برای نوزاد خبرساز شد

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، وقتی نوزاد جدیدی متولد می شود، راه های مختلفی برای انتخاب اسم او برای پدر و مادر وجود دارد. جستجوی کتاب های کودک، جستجوی تالار های گفتگوی اینترنتی و ساعت ها بحث در مورد گزینه ها با همسر یا خانواده خود.

در دنیای ایده آل، توافق در مورد اسمی که پدر و مادر دوست دارند ساده است، اما در واقعیت موارد زیادی وجود دارد که قبل از نامگذاری کودک باید به آن ها توجه کرد.

ممکن است کودک بعد ها بپرسد چرا این نام را برایش انتخاب کرده اید؟ آیا دیگران می فهمند که چرا این نام را انتخاب کردید؟ آیا می توان آن را به لقبی تبدیل کرد که کودک تحقیر نشود؟ این ها فاکتور های بسیار مهمی هستند که باید هنگام انتخاب نام در نظر بگیرید.

یک کاربر در Reddit، شوک خود را از نامی که خواهرش برای کودکش انتخاب کرد، ابراز کرده است. این زوج این اسم را در دوران بارداری مخفی نگه داشتند، اما سرانجام بعد از تولد کودک فاش کردند که آن ها دخترشان را باحال cool صدا می کنند. با توجه به اینکه نام فامیلی آن ها طبیعت است، اسم کودک می تواند باعث مسخرگی باشد.

این کاربر توضیح داد: وقتی فهمیدم تنها خواهر من بچه دار شده، احساساتی شدم. من عاشق او هستم و اسم های زیادی را برایش نوشته ام. خواهرم تصمیم گرفت این نام را مخفی نگه دارد و باعث شد من بابت اینکه او چه اسمی انتخاب کرده مضطرب و هیجان زده شوم.

وی ادامه داد: آن ها تصمیم گرفتند نام دخترشان را بگذارند باحال. این چه اسمی است؟! وقتی آن ها به ما گفتند، من فکر کردم که شوخی می کنند. من بار ها اسمی را حدس زده بودم و خواهرم به من گفت اشتباه می کنی. خوب او حق داشت!

کاربر گفت: خواهرم و شوهرش گفتند که نمی توانستند در این باره تصمیم بگیرند، علاوه بر این می خواستند اسم باحالی باشد، بنابراین آن ها کودک را کودک باحال صدا کردند.

این کاربر درباره انتشار این خبر در فضای مجازی گفت: دوست داشتم این خبر را در subreddit به اشتراک بگذارم، من زیاد به آنجا سر می زنم و می دانم که مردم مطمئناً شوکه خواهند شد.

فقط این کاربر نبود که از اسم کودک خواهر خود تعجب کرد بلکه بقیه کاربران هم تعجب کردند و نوشتند: سخت است تصور کنید که آن ها پشیمان نمی شوند. من شک دارم که آن ها از طرف اطرافیان واکنش مثبتی گرفته باشند.

اگر می خواهید متفاوت و باحال باشید، نام حیوان خانگی خود را عجیب بگذارید، نه فرزند خود. این خیلی خودخواهانه است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1390

به "انتخاب اسم برای نوزاد خبرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب اسم برای نوزاد خبرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید