تجهیزات سفر برای دوستداران سفر ، آنچه که در سفر به آن نیاز دارید

به گزارش فروشگاه کوچک، آیا در پی بهترین تجهیزات سفر برای دوست داران سفر در زندگی خود هستید؟ در شش سال گذشته، من سفر می کرده ام و شانس این را داشتم که به همراه اندکی از ملزومات سفر در جاده ها حرکت کنم. از بعضی از آن ها، مانند گو پرو هیرو 6 (GoPro HERO6) ما، جلیقه مسافرتی اسکات وست (SCOTTeVEST travel jacket) من و بسته های های مکعبی، بازدیدی فوری شده است. بعضی از آنها نیز تزئین های خوبی دارند اما ما آن ها را حذف کردیم تا بتوانیم بر روی نمایش بهترین لوازم سفر به خارج از کشور به شما، تمرکز کنیم.

تجهیزات سفر برای دوستداران سفر ، آنچه که در سفر به آن نیاز دارید

تجهیزات سفر: نقطه دسترسی وای فای بی سیم بین المللی تپ(Tep Wireless International WiFi Hotspot)

این چیست؟ تپ، نقطه دسترسی بین المللی وای فای(The Tep international WіFі hоtѕроt)، یک وسیله مکانیکی به اندازه کف دست است که به شما اجازه دسترسی به اینترنت را در هر جایی از دنیا می دهد. در حال حاضر بیش از یک سال است که ما برای خوب بودن تپ، با آن سفر کرده ایم و اکنون بخشی ضروری از بسته لوازم سفر ما است. در برابر تنها یک دلار در روز، ما می توانیم WiFi را تقریبا در هر نقطه از دنیا دریافت کنیم و حتی بهتر، ما فقط زمانی که به آن احتیاج داریم برای آن هزینه می پردازیم.

ملزومات سفر: روزتا استون(Rosetta Stone)

یکی از ملزومات سفر، زبان است! آیا به یادگیری یک زبان تازه علاقمند هستید؟ ما در حال یادگیری زبان اسپانیایی هستیم و اخیرا به طرزی باور نکردنی در مکزیک، کلمبیاو پس از آن در اکوادور سودمند بوده است؛ طوری که به راحتی می توانستیم در یک رستوران سفارش دهیم یا از برنامه های زمانی اتوبوس و هواپیما مطلع شویم.

برای شروع، می توانید روزتا استون را دانلود کنید و صحبت کردن را به زبان منتخب خود، در مدت زمانی که در اختیار دارید یاد بگیرید. [روزتا استون] جلسات آموزشی و بازی های یادگیری آنلاین ارائه می دهد که آن را سرگرم کننده می سازد و شما می توانید برنامه ای را که فقط برای شما است، انتخاب کنید.

بسته های کمک آموزشی 3، 6، 12 و حتی 24 ماهه آمده است و برای شما، به منظور یادگیری زبان دیگری در برنامه خود، به هر شیوه ای و از هر جایی در دنیا، انعطاف پذیری حاصل می کند. شما حتی می توانید درس ها را در دستگاه تلفن همراه خود دانلود کنید تا یادگیری را به طور آفلاین ادامه دهید.

لوازم سفر: سه پایه گوشی هوشمند، جوبی گرولا پاد(Joby GorrillaPod Smartphone tripod)

ما جوبی گرولا پادمان را حدود یک سال پیش خریدیم و آن تبدیل به بخشی تجهیزات سفر الزامی ما شده است. با اینکه سایز آن کوچک است، به طرز حیرت آوری محکم و حمل و نقل آن به اطراف و استفاده از آن، بسیار سرگرم کننده است.

این سازه کوچک ایستاده برای گوشی های هوشمند، دارای پایه های انعطاف پذیر است که قرار گیری هم تراز و یک دست را بر روی سطح های ناهموار، مانند سنگ ها و درختان آسان می کند. به آسانی جمع می شود و به راحتی به داخل جیب یا کیف دستی ما سر می خورد. این سه پایه دارای نگه دارنده قابل تنظیمی برای گوشی است که باید بدون هیچ مسئله ای برای بیشتر گوشی های هوشمند، اندازه و مناسب باشد؛ همانطور که ما به طور مرتب از آن از طریق گوشی های سامسونگ S6 و آی فون 6، استفاده کردیم. بنا به همین دلایل است که سه پایه گوشی هوشمند، جوبی گرولا پاد از تجهیزات سفر الزامی است.

تجهیزات سفر: گو پرو هیرو 6(GoPro HERO 6)

ما گو پرو هیرو 6 خود را چند ماه پیش گرفتیم و آن را دوست داریم. بر خلاف مدل های قدیمی گو پرو، هیچ گزینه ای برای روشن و خاموش شدن از طریق ضربه ندارد و این وسیله ضد آب است و این روزها تبدیل شده به یکی از لوازم سفر مورد احتیاج! ویدیو و عکس های با جلوه و نمایشی با کیفیت 4k می گیرد. نمونه ای از ویدیو ها و راهنمایی های ما را برای گرفتن ویدیو و عکس های عالی خانوادگی را میتوانید در اینترنت جستجو کنید.

گو پرو بدون لوازم جانبی چیست؟

گو پرو برای فعالیتو استفاده در آب ساخته شده است. مسئله این است: بر روی آب شناور نیست و ما از یک کپسول شناور برای شناور ساختن آن در آب استفاده می کنیم که آن را از فرو رفتن به پایین و یا گم شدن در امواج اقیانوس حفظ می کند.

گو پرو همچنین اندازه کمی از عمر باتری را در صورت استفاده از خاصیت وای فای آن، استفاده می کند. بنابراین مفید است که باطری دوم همیشه شارژ داشته باشد. اگر شما در پی دسته دیگری از لوازم جانبی هستید، ما شانس بسیار خوبی داشتیم که بسته باکسیا تکنولوژی 44 در 1 با قیمتی ارزان ، پر از لوازم جانبی مانند زین و رکابی سوار بر قفسه سینه، تسمه و بند متصل به سر و خیلی تجهیزات بیشتر است. همه چیزهایی که ما از این بسته لوازم آزمایش کرده ایم، با نسخه قدیمی گو پرو بلک 4(GoPro 4 Black) و گو پرو هیرو 6 ما، کار کرده است. بنابراین این دوربین ها یکی از همیشگی های تجهیزات سفر ما شده است!

ملزومات سفر: بسته های مکعبی

به راستی بسته های مکعبی شکل، زندگی من را تغییر دادند و از ملزومات سفر من شده اند. جست و جوی زیادی از میان چمدان، برای پیدا کردن آخرین جفت از لباس زیر احتیاج نیست و هیچ لباس کثیفی به طور تصادفی با لباس های تمیز قاطی نمی شود. ما از بسته های مکعبی فوق العاده ایبگز(ultrаlіght расkіng cubes еBаgѕ) استفاده می کنیم اما آن ها یک اندازه گران هستند.

لوازم سفر: دوربین Canon EOS Rebel SL1 DSLR

اگر خانواده دارید و گروهی و دسته جمعی سفر می کنید؛ شما دائما در حال تلاش برای حفظ تجهیزات سفر خود و تا حد ممکن سبک بودن آن ها هستید. با این حال، به عنوان وبلاگ نویس سفر، من به یک DSLR برای گرفتن عکس و ویدیو های با کیفیت عالی، احتیاج دارم. ما یکی از کوچکترین و سبک ترین دوربین های DSLR موجود در بازار را انتخاب کردیم: The Cаnоn EOS Rebel SL1. وزن آن کمتر از وزن یک بطری آب است و اندازه بدنه دوربین متناسب با اندازه دست من است. ما بیش از چهار سال است که از همان SL1 کوچک استفاده کرده ایم و هنوز آن را دوست داریم. گاهی اوقات، ما در مورد ارتقاء به یک DSLR حرفه ای صحبت می کنیم، اما آن ها خیلی سنگین و بسیار گران قیمت هستند و SL1 سبک وزن ما، یک کار فوق العاده برای ما انجام می دهد و از ملزومات سفر ماست.

تجهیزات سفر: ژاکت مسافرتی

یکی دیگر از ملزومات سفر ژاکت مسافرتی من اسکات وست کلوئی گلو(COTTеVEST Chloe Glоw travel jасkеt) است. این ژاکت گزینه بسیار مورد علاقه من از لباس های مسافرتی است. این ژاکت بسیار زیبا و راحت است و 18 جیب پنهانی برای ذخیره تمام وسایل سفر من دارد. حتی بهتر از این ها؛ آن به خوبی اندازه و فیکس است و هیچ وقت بزرگ نیست. ژاکت مسافرتی مردانه اسکات وست(Thе mеnѕ SCOTTеVEST travel jасkеt) 25 جیب بسیار بزرگ و با اندازه های عالی دارد.

ملزومات سفر: آداپتور مسافرتی

از لوازم سفر الزامی هر مسافر، یک آداپتور مسافرتی خوب است. آداپتور اوری ورلد تروال پاور پلاگ(The Orеі Wоrld Trаvеl Power Plug Adарtеr)، به عنوان یکی از بهترین آداپتور ها که دو محفظه شارژر USB خور دارد، ارزیابی شده است.

نکته ای قابل توجه! یک آداپتور مسافرتی، رابط های شما را به خروجی در هر جایی که سفر می کنید، وصل می کند. یک آداپتور، قدرت خروجی که از سر خروجی می آید را تغییر نمی دهد پس اطمینان حاصل کنید که وسایل مورد استفاده شما بتواند ولتاژهای مکان هایی که هستید را مورد استفاده قرار دهند. بنا به همین دلایل است که آداپتور مسافرتی از مهمترین ملزومات سفر است.

لوازم سفر: لباس زیر مسافرتی که به سرعت خشک می شود

وقتی شما تلاش می کنید که لوازم سفرتان را جمع و جور کنید و چمدان ببندید، برداشتن لباس زیر مسافرتی که به سرعت خشک می شود، از تجهیزات سفر ضروری است. شما احتیاج به چیزی دارید که بتوانید آن را در هنگام شب، در روشویی و یا وان حمام بشورید و تا صبح خشک شود. اکسو فیسیو (ExOffісіо) متناسب با این امر است. آن ها سبک هستند، اندازه های مناسبی دارند و به سرعت خشک می شوند. ما چند زوج برای انتقاد و نظر دادن در اختیار داریم و از باقی وبلاگ نویسان سفر نیز شنیده ایم که اکسو فیسیو مورد علاقه و محبوب آن ها نیز است.

تجهیزات سفر: کتاب ها و کیندل(Kindle) برای مسافرت شخصی

اگر بودجه شما کاملا به دوربین مدل بالا و یا گردش کردن نمی رسد، کیندل تقریبا همیشه یکی از تجهیزات سفر محبوب دوست داران سفر است. ما یک کیندل پیپر وایت(the kindle Paperwhite) داریم و عاشق آن هستیم. تنها چیزی که ما آرزو می کردیم برای ما باشد، اتصال داشتن به تلفن همراه بوده است(70 دلار افزوده شده است). اتصال تلفن همراه رایگان است(پس از اولین خرید) و آن به شما اجازه دانلود و در حال حرکت خرید کردن در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا را می دهد و در بیش از 100 کشور بدون شارژ اضافی برای دیتای بی سیم، طرح رومینگ دارد. به من اعتماد کنید، مسافر شما این ابزار را دوست خواهند داشت. بخور، دعا کن، عشق بورز(Eat Prау Lоvе). رمانی کلاسیک اثر الیزابت گیلبرت، الهام بخش سفرهای تک نفره بیشتر از هر کتاب دیگری است. زیر خورشید تاسکان اثر فرانس میز(Under thе Tuѕсаn Sun by Frances Mауеѕ). شخصیت اصلی کتاب، یک ویلای متروکه در ایتالیا را خریداری می کند و عشق ورزیدن به سادگی زندگی روستایی در ایتالیا را می آموزد. فیلمی برگرفته از این کتاب ساخته شده است که بازیگران آن دایان لین(Diane Lane) و ساندرا اوه(Sandra Oh) هستند. وحشی(Wіld)، اثر شریل استراید(Chеrуl Strayed). این یک کتاب فوق العاده برای دوست داران محیط های باز است. زمانی که 26 سال سن داشت، به شرح و ثبت وقایع سفر خود در امتداد پسیفیک کرست تریل(the Pасіfіс Crest Trаіl)، پرداخت.

در یک کشور آفتاب سوخته(In A Sunburned Cоuntrу)، اثر بیل برایسون(Bill Bryson). این کتاب، کتاب سفر مورد علاقه من در همه زمان ها است و دارای علامت تجاری برایسون، همراه با اندازه زیادی از چیزهای عالی و اطلاعات خرده ریز دلچسب و سرگرم کننده در مورد استرالیا است. کیمیاگر(The Alсhеmіѕt)، اثر پائولو کوئیلیو(Paulo Coelho). یک کتاب شگفت انگیز و پر تیراژ ترین کتاب دنیای در مورد سانتیاگو(Sаntіаgо)، پسری چوپان است که آرزو دارد دنیا را سفر کند.

ملزومات سفر: کتاب های صوتی

یکی دیگر از ملزومات سفر، کتاب صوتی است. همچنین ما به کتاب های صوتی برای مسافرت عشق می ورزیم. هر ساله برای بازدید از دوستان و خانواده، هزاران کیلومتر در سرتاسر کانادا و ایالات متحده آمریکا رانندگی می کنیم. گاهی اوقات، بیشتر از یک یا دو هفته، بیش از 40 ساعت و با طی کردن چهار هزار کیلومتر پشت فرمان ماشین قرار داشتیم. کتاب های صوتی در این سفرها یکی از تجهیزات سفر است که نجات دهنده مطلقند. هنگامی که ما یک کتاب صوتی عالی را شروع می کنیم، ساعت ها، زمانی که ما در سراسر کشور مجلل خود رانندگی می کنیم، پرواز می کنند. این کتاب ها، راهی عالی برای سرگرم شدن بچه ها هستند و ما را از دیوانگی در اثر سفر طولانی مدت حفظ می کند.

لوازم سفر: بهترین کوله پشتی برای سفر

یکی دیگر از ملزومات سفر که سفر را آسان می کند، کوله پشتی است. این روزها، با کیف های چرخ دار به جای کوله پشتی مسافرتی سفر کرده ایم اما سال های زیادی با کوله پشتی سفر می کردیم. بیشتر مردم بر اساس ظاهر و هزینه یک کوله پشتی، آن را تهیه می کنند، در حالی که مهم ترین چیز این است که اطمینان حاصل کنید کوله پشتی مناسب، با سایز صحیح را برای بدن و اندام اسکلتی خود می گیرید. به عنوان خانمی که 5 فوت قد دارم، چند نوع کوله پشتی که برای مردان قد بلند است را امتحان کرده ام. چه اشتباهی! آن ها راحت نیستند، بند های رکابی آن فرو می رود و حتی بدتر، تسمه کمربند آن ها اغلب بزرگ هستند. برای خانم ها، کوله پشتی مدل اوسپری اورا(AG65 thе Oѕрrеу Aurа 65 AG Backpack) دائما رتبه و امتیازات عالی ای دریافت کرده است و برای مسافران خانم، به طرز مناسبی اندازه هستد و حتی بهتر، اوسپری در سایز های کوچک، میانه و بزرگ و در اندازه هایی مناسب، کوله پشتی ارائه داده است.

برای مردان و یا خانم های قد بلند، دویتر ایر کانتکت 10 + 65(the Dеutеr Aircontact) و همچنین کوله پشتی اوسپری پک اتمز 65(the Oѕрrеу Pасk Atmоѕ Bасkрасk) انتخاب هایی عالی از این تجهیزات سفر ضروری هستند.

تجهیزات سفر: نگهداری ایمن وسایل از طریق کیف کوچک مسافرتی

گزینه های زیادی برای حفظ امنیت لوازم سفر مانند کیف های کوچک کمری و کمربند های قدیمی نگهدارنده پول، وجود دارد.

زمانی که ما در شرایطی هستیم که احتیاج داریم دارایی هایمان تا حد ممکن نزدیک به ما باشند، معمولا از کیف های گردنی استفاده می کنیم. یک کیف گردنی برای پاسپورت، کارت های اعتباری، پول و غیره فضا دارد یکی دیگر از تجهیزات سفر است که الزامی به نظر می رسد. این کیف به اندازه کافی کوچک است که شما می توانید آن را زیر تی شرت خود قرار دهید و هیچ کس نمی تواند آن را ببیند.

نکته: امن ترین راه برای پوشیدن کیف گردنی، همانند بستن غلاف اسلحه است. اگر آن را فقط در دور گردن خود قرار دهید، ربودن آن برای افراد رباینده راحت می شود. تنها نکته این است که اگر آن را زیر شانه خود قرار دهید، کمی خجالت آور است که برای دسترسی به کیف پول خود باید پیراهن خود را بالا ببرید، بنابراین آن را در جلوی بدن خود قرار دهید. ابریشم انتخابی خوب به عنوان کیف گردنی است. برای پوست، مناسب به نظر می رسند و علاوه بر آن، با دوام، قابل شستشو و سبک وزن است. من، کیف گردنی ایگل کریک سیلک آندر کاور(thе Eаglе Creek Sіlk Undеrсоvеr Neck Wallet) را تقریبا به مدت یک سال، هر روز پوشیده ام. این کیف سبک، باریک و راحت بود، با این حال من بندهای پشتِ آن را بعد از 9 ماه کوک زدم. اگر شما در پی چیزی با حفاظت RFID و ضد آب بودن هستید، کیف جیبی کوچک گردنی مدل ونچر چهارم(thе Vеnturе 4th Trаvеl Nесk Pouch Neck Wallet)، طبق بررسی ها دارای امتیاز بالایی است. این یک جایگزین عالی است اگر ابریشم، شی انتخابی شما نیست.

ملزومات سفر: کوله پشتی همراه

در آخرین سفرهای شخصی من، یک کوله پشتی ماجراجویی ضد سرقت بالابر به مدل پک سیف ونچر سیف X30(Pасѕаfе Vеnturеѕаfе X30) را امتحان کردم که برایم به یکی از جالب ترین لوازم سفر تبدیل شد. به طرز حیرت آوری سبک وزن است، محفظه توری برای حفظ تبلت، جیب هایی برای نگه داری پول دارد که با زیپ قفل می شوند و یک گارد مفتولی بافته شده ضد زنگ و ضد سرقت و به طور کامل جاسازی شده در کیف، با محافظ RFID دارد. در عرض 9 اینچ و با ارتفاع 18 اینچ، به اندازه کافی کوچک است که به عنوان یک مورد شخصی در بیشترین خطوط هوایی استفاده بشود. همچنین دارای یک بدنه قالب گرفته شده است که کاملا بر روی بدن قرار می گیرد.

لوازم سفر: شارژر باتری اکسترنال

از دیگر لوازم سفر، شارژر باتری اکسترنال است، به طوریکه ما بدون برداشتن شارژر باتری اکسترنال خود هرگز به مسافرت نمی رویم. پیدا کردن محلی برای وصل کردن گوشی های هوشمند ، لوازم الکترونیکی بچه ها و تبلت های ما، مسئله و مشکل همیشگی است. بنابراین همیشه شارژر های کمی همراه داریم. شارژر کوچک سفری و قابل حمل ما به مدل Anker PowerCore+ mini 3350mAh Lipstick-Sized؛ به هرجایی که بروم همراه من در داخل جیب من است. این شارژر کمتر از 3 اونس(80 گرم) وزن و کمتر از 4 اینچ طول دارد، بنابراین سبک و جمع و جور است. من می توانم شارژ کاملی از آن برای آیفون یا سامسونگ S6 دریافت کنم.

شارژرِ ما متعلق به خانواده با مدل thе Ankеr 20100mAh Pоrtаblе Chаrgеr PоwеrCоrе، مدل قدیمی تری نسبت به شارژر خواهر بزرگترِ PоwеrCоrе+ѕ است. این شارژر که از ملزومات سفر ماست، می تواند دو دستگاه را پیوسته شارژ کند و سرعت شارژ آن بالا است.

تجهیزات سفر: چراغ های جلوی سر

مسلم است که چراغ متصل به جلوی سر، اولین چیزی نیست که شما به عنوان ملزومات سفر به آن فکر می کنید، اما چراغ جلوی سر پتزل تیکای من(Pеtzl Tikka hеаdlаmр) در طول 10 سال گذشته، یکی از گزینه های مهم و ضروری بسته های ما بوده است و پس از گذشت یک دهه هنوز هم قوی است. حتی در عصر چراغ قوه گوشی های هوشمند، ما هنوز آن را دوست داریم، زیرا به ما اجازه می دهد نور را به صورت دستی همراه داشته باشیم. این چراغ از لوازم سفر برای اردو زدن و پیدا کردن راه خود در اطراف شهرهای ناشناس بعد از زمان تاریکی است. ما از آن حتی برای تعمیرات خانه استفاده کرده ایم، جایی که به دست هایمان احتیاج داشتیم و بچه ها عاشق بازی کردن با آن هستند و برای آن ها به عنوان جایزه محسوب می شود. تیکا(The Tіkkа) که ما از آن استفاده می کنیم، دارای سه باتری AAA است که تا ماه ها دوام دارند و به اندازه کافی سبک است که ما به هر جایی که می رویم، آن را در کیف روزانه خود حمل می کنیم.

ملزومات سفر: تجهیزاتی برای خانه

شاید برای شما جالب باشد که یکی از لوازم سفر، تجهیزاتی برای خانه شماست! در حالی که ما این روزها وقت زیادی را صرف سفر و گشت و گذار می کنیم، همچنین ما کمی از وقتمان را در خانه هایمان در کانادا می گذرانیم. حتی دوست داران مسافرتی مثل ما، تمایل دارند کمی از وقت خود را در خانه صرف کنند! ما هم اکنون به تلویزیون تازهی نگاه می کنیم که تصاویر 4K زیبایی را شامل می شود. ما علاقه مند به دیدنکردن از طریق نمایشگر خانگی IZIO M50 SmartCast 4K HDR Hоmе Theater هستیم که همراه با ویژگی هایی است که کروم سایت گوگل(Googles Chrоmесаѕt) ساخته است و با گوگل هوم(Gооglе Hоmе) و گوگل اسیستنت(the Google Aѕѕіѕtаnt) همساز است. نمی توانم صبر کنم تا برخی از برنامه های تلویزیونی و فیلم های مورد علاقه مان از سفر را در آن به زیبایی ببینم.

لوازم سفر: من با Google Home Mini خود، لذت و تفریحی را چشیدم

این برنامه از طریق گوگل اسیستنت طراحی شده است، بنابراین شما می توانید سوال هایتان را از آن بپرسید، یادآوری ها را تنظیم کنید، چراغ های هوشمند خود را کنترل کنید، تلویزیون را برای دیدن نتفلیکس(Nеtflіx) و حتی برای بازی کردن روشن کنید. ما از طرفداران پر و پا قرص استرنجر تینگز(Stranger Thіngѕ)هستیم، بنابراین با استفاده از گوگل هوم مینی برای چت با داستین(Dustin) از استرنجر تینگز 2، لذت بردیم. این ویدیو را ببینید که آن ها با داستین که در حال قدم زدن سخنرانی می کند و سرش را به بالا و پایین حرکت می دهد، گفت و گو می کنند.

منبع: همگردی
انتشار: 15 دی 1401 بروزرسانی: 15 دی 1401 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 2260

به "تجهیزات سفر برای دوستداران سفر ، آنچه که در سفر به آن نیاز دارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیزات سفر برای دوستداران سفر ، آنچه که در سفر به آن نیاز دارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید