کوشش اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای رونق گردشگری تجاری

به گزارش فروشگاه کوچک، اتاق بازرگانی ایران و آلمان در نظر دارد تا در حوزه گردشگری تجاری با فعالان صنعت گردشگری و معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی همکاری کند.

کوشش اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای رونق گردشگری تجاری

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید.

سید عبدالرضا الجزایری سخنگو و دبیر کمیسیون صنعت و تجارت اتاق بازرگانی ایران و آلمان به خبرنگار فروشگاه کوچک گفت: می توان از ظرفیت های سرمایه گذاران داخلی و خارجی استفاده کنیم و از بخش گردشگری تجاری سلامت و گردشگری علمی و صنعتی بهره ببریم. در واقع می توان هیات هایی که در این زمینه وارد کشور می شوند را به سازمانهای مربوطه و سازمان میراث فرهنگی سوق دهیم.

او اضافه کرد: ما کمیسیون صنعت و تجارت و گردشگری داریم که در این زمینه می تواند به ما یاری کند تنها درخواستمان از مسئولان سازمان میراث فرهنگی این است که چالش های موجود را به ما اعلام می نمایند چون آلمانی ها با برنامه ریزی وارد هر کاری می شوند باید برای آنها استراتژی داد آلمانی ها آدمهای محتاط و البته مقید به قولی که می دهند، هستند. اگر چالش ها به ما منعکس گردد می توانیم بفهمیم که کجاها خلا وجود دارد تا با توجه به ظرفیت آلمانها راه چاره پیشنهاد داد.

الجزایری اعلام کرد: آلمانها مشتاق به کار کردن در ایران هستند اکنون کسی که می خواهد کار کند باید مجوز بگیرد. اما خدمات در گردشگری شامل تحریم ها و ... نیست می توان کار مشترکی با آلمانها کرد.

او اضافه کرد: در نظر داریم با معاونت سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی و بعضی از شرکت های هتلینگ نیز همکاری و مذاکره کنیم.

الجزایری گفت: مرکزی در جنوب آلمان وجود دارد که با اتاق ایران همکاری دارد و می توان با همیاری آن در زمینه ورود سرمایه گذاران و گردشگران تجاری همکاری بیشتری کرد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 368

به "کوشش اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای رونق گردشگری تجاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش اتاق بازرگانی ایران و آلمان برای رونق گردشگری تجاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید