رودخانه بولتون استرید در انگلیس

به گزارش فروشگاه کوچک، رودخانه بولتون استرید در انگلیس

بولتون استرید یک رودخانه در انگلیس است که داری ظاهری آرام است اما در واقع یک رود خطرناک و بی رحم است که جان گردشگران زیادی رو گرفته است .جایی در بین برج باردن و منطقه بولتون ابی، در یورکشایر انگلیس، یکی از خطرناک ترین تله های طبیعت نهفته است. عرض این رودخانه ای دو متر که آن را باریکه بولتون می نامند.در زیر سطح این رود به ظاهر بی آزار، نوعی شکاف با جریان های آبی شدید وجود دارد که شبیه به یک مکنده قوی عمل می نماید و هر کس که خواسته یا ناخواسته به درون آن بیفتد را محکوم به مرگی قطعی می نماید.از سال 2010 پس از مرگ یک کودک هشت ساله یک افسر پلیس در این رودخانه خطرناک و بی رحم نگهبانی می نماید تا این رودخانه نتواند جان کسی را بگیرد.پس با ماهمراه باشید تا با این روخانه بی رحم آشنا شوید.

رودخانه بولتون استرید در انگلیس

جهت دریافت خدمات طراحی خانه باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

بلیط هواپیما در طاهاگشت

رزرو هتل در شیراز رزرو هتل در یزد رزرو هتل در تبریز

گفته می گردد هر کس که به درون این رودخانه افتاده است، نه تنها زنده برنگشته است، بلکه دست هیچکس به جسد او هم نرسیده است. حتی یک نفر!

برای اینکه بهتر متوجه شویم یک رودخانه ی نه چندان پهناور، این شهرت و آوازه را از کجا برای خود دست و پا نموده است، باید چند قدم سربالایی، برخلاف جهت رودخانه قدم بزنیم. در حدود کمتر از 100 متر که می رویم، این رودخانه کوچک به یکباره تبدیل به رودخانه ای به عرض 100 متر می گردد.

این همان رودخانه وارف است که از سراسر یورکشایر می گذرد اما وقتی به منطقه بولتون ابی می رسد، این رودخانه باید از شکافی باریک عبور کند و به همین دلیل، آب شدت و عمق زیادی پیدا می نماید.

اما نکته این ماجرا اینجا است که در زیر سطح آب، خبری از این شکاف نیست و به صورت شبکه های پیچ در پیچ و غار مانند است که الباقی آب رودخانه را در خود نگه داشته است. هیچکس نمی داند عمق این رود کوچک چقدر است.

این رود به ظاهر خیلی آرام و کم عمق است. به همین دلیل، گردشگران و بازدیدنمایندگانی که به اینجا می آیند تصور می نمایند چون عرض این رود کم است و می گردد به راحتی از روی آن پرید، پس عمق آن نیز بیشتر از زانو نیست.

روی درختان نزدیک این منطقه به وفور می توان تابلوهای خطر را دید که به مردم در خصوص این رود اخطار داده است تا از پریدن از روی این شکاف صرف نظر نمایند.

با این حال، هر از گاهی خبر ها و ماجراهای غم انگیزی از کسانی که پایشان لیز خورده و به اعماق این شبکه ها و غارهای زیر آب کشیده شدند، به گوش می رسد.

پس از مرگ یک کودک 8 ساله در این منطقه در سال 2010، یک افسر پلیس در این مکان نگهبانی می دهد.

لمینت دندان کامپوزیت دندان ایمپلنت

منبع: تاپ تراول
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 939

به "رودخانه بولتون استرید در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رودخانه بولتون استرید در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید