سرقت با همدستی همسر صیغه ای

به گزارش فروشگاه کوچک، سارق 38 ساله ای است که با کوشش نیرو های تجسس در چنگ قانون گرفتار شد؛ درباره ماجرای سرقت هایش به کارشناس اجتماعی کلانتری توضیحاتی ارائه داد.

سرقت با همدستی همسر صیغه ای

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خراسان، از همسر صیغه ای ام به عنوان طعمه استفاده می کردم تا شهروندان هنگام سرقت به من مشکوک نشوند اگرچه تا به حال شش بار در زندان تحمل کیفر نموده ام و اکنون برای هفتمین بار توسط ماموران کلانتری قاسم آباد دستگیر شده ام، اما ...

این ها بخشی از اظهارات دزد 38 ساله ای است که با کوشش نیرو های تجسس در چنگ قانون گرفتار شد. این دزد معتاد و حرفه ای که با ردیابی های اطلاعاتی و تصاویر مجرمانه سابقه دار به همراه همسر صیغه ای اش در بولوار ادیب مشهد شناسایی شد درباره ماجرای سرقت هایش به کارشناس اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد گفت: از روزی که به مواد مخدر صنعتی آلوده شدم دیگر نمی توانستم مخارج اعتیادم را تامین کنم به همین دلیل دستبرد به قطعات و اموال خودرو ها را آغاز کردم بعد از مدتی ابتدا یک خودرو سرقت می کردم و با استفاده از آن به اموال دیگر خودرو ها دستبرد می زدم چند بار دستگیر و روانه زندان شدم، اما بعد از آزادی از زندان دوباره سراغ دوستانم می رفتم و باز هم به مصرف مواد مخدر ادامه می دادم تا این که با زن جوانی به نام افسانه آشنا شدم و با هم ارتباط برقرار کردیم. او 25 سال بیشتر نداشت و سابقه دار بود و شیشه و کریستال مصرف می کرد این بود که فهمیدم این زن جوان می تواند در سرقت ها با من همکاری کند تا کسی به ما مشکوک نگردد به همین دلیل به طور غیررسمی با افسانه ازدواج کردم و از همان روز اول سرقت هایمان را آغاز کردیم به طوری که در یک ماه گذشته به 21 خودرو دستبرد زدیم و اموال سرقتی را که شامل ضبط و پخش، زاپاس و آچارآلات، باتری، تبلت و ... بود در آدینه بازار منطقه سیس آباد به مردم می فروختیم تا هزینه های اعتیادمان تامین گردد.

در بعضی سرقت ها همسرم داخل خودرو می نشست و من به خودرو های پارک شده دستبرد می زدم، ولی مدتی بعد سرقت قطعات خودرو در داخل پارکینگ ها را آغاز کردیم همسرم زنگ یکی از مجتمع های مسکونی را به صدا درمی آورد و مدعی می شد مهمان ساکنان یکی از طبقات آن مجتمع است اهالی آن مجتمع نیز بدون هیچ حرف و حدیث دیگری در مجتمع را باز می کردند همسرم در محل نگهبانی می داد و من هم در پارکینگ مجتمع مشغول بازکردن قطعات داخل خودرو ها می شدم سپس اموال سرقتی را با یاری همسرم داخل خودروی سرقتی می ریختیم و از محل متواری می شدیم تا این که بالاخره ماموران تجسس من و همسرم را شناسایی و داخل پیکان سرقتی دستگیر کردند و ...

شایان ذکر است با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد) این زوج دزد برای انجام تحقیقات بیشتر و کشف سرقت های دیگر در اختیار نیرو های تجسس قرار گرفتند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1584

به "سرقت با همدستی همسر صیغه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت با همدستی همسر صیغه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید