مردی که مثل آب، شیشه می خورد

به گزارش فروشگاه کوچک، می گوید می تواند قندان کریستالی با قطر بیش از 10 میلی متر را در 15 دقیقه بخورد و شیشه دودی 40 در 50 سانتی متری را هم در مدت 40 دقیقه بدون کوچک ترین بریدگی و زخمی نوش جان کند.

مردی که مثل آب، شیشه می خورد

به گزارش خبرنگاران، او ادعا می نماید رکورددار خوردن 5 کیلو و 600 گرم شیشه ضدگلوله در عرض پنج ساعت است. نکته جالب ماجرا اینجاست که به گفته خودش، او بعد از خوردن این همه شیشه هیچ اضافه وزنی پیدا نمی نماید. برای همین آزمایش های زیادی آن هم در کشورهای مختلف روی بزاق دهان و ترشحات معده او اجرا شده اما محققان به این نتیجه رسیده اند که سیستم گوارش مرد شیشه خوار مانند آدم های معمولی است. ماجرا زمانی جالب تر می گردد که بدانید او هنوز دندان های شیری اش را دارد و با همین دندان ها، شیشه ها را خرد نموده و می خورد.

مرد شیشه خوار با اشتهای خیلی زیاد در حال خوردن لامپ است. خیلی ها از تماشا این نمایش شگفت زده می شو ند

در زندگی امین الله، سفر حرف اول را می زند و به خاطر همین علاقه اش به سفر خانواده اش لقب مارکوپولو را به او داده اند. او 33 ساله است و می گوید با وجود اینکه سال های زیادی از عمرش را در خارج از کشور زندگی نموده، ایران را بیشتر از هر جای دیگر دوست دارد. برای همین دو سالی هست که به ایران برگشته و می خواهد در مشهد بماند.

امین الله صفاری توانایی عجیبی دارد. او می تواند به راحتی و بدون اینکه آسیب ببیند شیشه بخورد

امین الله درباره ماجرای آغاز شیشه خوردنش می گوید: همه چیز از یک خواب که سال ها قبل دیدم آغاز شد. یک شب خواب دیدم که لامپ سوخته ای را می خورم. فردای آن روز تمام صحنه خوابم تکرار شد؛ همان مکان، همان لامپ سوخته و...

دهان، زبان و دستگاه گوارش امین الله به خاطر خوردن لامپ آسیب دید و دچار خونریزی شدید شد برای همین او را به بیمارستان منتقل کردند. اما این برای این نوجوان آخر ماجرا نبود. او باز هم بعد از این حادثه به خوردن شیشه ادامه داد؛ بعد از مدتی، به طرز غیرقابل باوری اندام های داخلی و دهان و زبانم دیگر به خوردن شیشه عادت کرد و برای همین دیگر دچار خونریزی نشدم.

امین الله با دندان های شیری اش انواع شیشه ها را خرده نموده و می خورد از شیشه معمولی بگیرید تا شیشه نوشابه

بعد از این ماجرا امین الله برای زندگی به خارج از کشور رفت و در این مدت هم برنامه هایی در کشورهای مختلف مثل ترکیه برگزار کرد اما بعد از 20 سال دوباره به کشورش برگشت؛ الان برای خودم رکوردی در خوردن شیشه دارم و می توانم 5 کیلو و 600 گرم شیشه را بخورم، آن هم حتی بدون اینکه یک گرم به وزنم اضافه گردد.

دندان های شیری

به گفته امین الله، خوردن شیشه هیچ تأثیر منفی ای بر سلامت او ندارد و با خوردن شیشه اصلا اشتهایش را برای خوردن غذا از دست نمی دهد؛ جالب تر اینکه من هنوز دندان های شیری ام را حفظ نموده ام و خودم هم نمی دانم چطور.

امین الله مدتی در خارج از کشور زندگی نموده و در کشورهای مختلفی هم نمایش برگزارنموده، او مدتی قبل در ترکیه

برنامه ای اجرا کرد که در روزنامه های آن کشور هم انعکاس داشت

آقای شیشه خوار ادعا می نماید به خاطر مقاومت بدنش در برابر شیشه تا به حال آزمایش های زیادی روی بدنش اجرا شده؛ مثل موش آزمایشگاهی شده ام. بعضی از کسانی که مرا مورد معاینه قرار داده اند معتقدند بزاق دهانم شاید شیشه را ذوب می نماید و یک عده هم نظرشان این است که ترشحات معده ام شیشه را در بدنم محو می نماید، ولی با آزمایشاتی که انجام شد، این فرضیه ها رد شد و پزشکان پی بردند بزاق دهان و اسید معده من دقیقا مانند آدم های معمولی دیگر است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1402 بروزرسانی: 30 مرداد 1402 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 2355

به "مردی که مثل آب، شیشه می خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردی که مثل آب، شیشه می خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید