مشاور سابق امنیت ملی آمریکا: این انتخابات تقلبی است؛ ترامپ باید ایستادگی کند

به گزارش فروشگاه کوچک، مشاور سابق امنیت ملی ترامپ نتیجه انتخابات در ایالت جورجیا را جعلی خواند و گفت حزب جمهوریخواه همچنان به این نتیجه اعتراض دارد و باید ایستادگی کند

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا: این انتخابات تقلبی است؛ ترامپ باید ایستادگی کند

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران،پایگاه خبری هیل گزارش داد مایکل فلین، مشاور سابق امنیت ملی در دولت ترامپ، نتایج انتخابات در ایالت جورجیا را جعلی خواند.

فلین گفت حزب جمهوریخواه در ادامه حمایت هایش از ترامپ، همچنان به نتایج انتخابات 2020 اعتراض دارد و باید ایستادگی کند. همه جمهوریخواهان نگران جورجیا هستند و این یک انتخابات تقلبی است.

ایالت هلو به حملات مکرر ترامپ و متحدانش تبدیل شده، زیرا آن ها ادعا می نمایند انتخابات با تقلب گسترده رای دهندگان همراه بوده است.

مشاور سابق امنیت ملی ترامپ گفت: شما نمی توانید انتخابات دیگری را با این سیستم برگزار کنید. این یک سیستم شکست خورده است و ما نمی توانیم اجازه دهیم از سیستمی که به قدرت های خارجی وابسته است برای رای دادن به رئیس جمهور یا هر انتخابات دیگری در کشور آمریکا استفاده گردد.

مایکل فلین معتقد است ترامپ می تواند برای انتخابات مجدد حتی ارتش را اعزام کند. فلین در حالی این اظهارات را بیان می نماید که بعضی هشدار داده اند امتناع رئیس جمهور از قبول نتیجه انتخابات می تواند به جمهوریخواهان جورجیا آسیب برساند. در همین حال، جمهوریخواهان در این هفته با وجود پافشاری بر اجرای قوانین سختگیرانه رأی گیری در آستانه دور دوم، با دو شکست قانونی روبرو شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1479

به "مشاور سابق امنیت ملی آمریکا: این انتخابات تقلبی است؛ ترامپ باید ایستادگی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاور سابق امنیت ملی آمریکا: این انتخابات تقلبی است؛ ترامپ باید ایستادگی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید