امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال شد، اردوی تیم ملی 16 فروردین شروع می گردد

به گزارش فروشگاه کوچک، رییس فدراسیون والیبال امیر خوش خبر را به عنوان سرپرست تیم ملی انتخاب کرد.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال شد، اردوی تیم ملی 16 فروردین شروع می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال در حکمی امیر خوش خبر را به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال مردان ایران منصوب کرد.

خوش خبر از سال 1385 فعالیت در والیبال را از باشگاه صنام شروع کرد و در همان سال نیز به عنوان سرپرست تیم ملی مردان ایران انتخاب شد.

او در مدت 16 سال در تمامی رویدادهای آسیایی و دنیای مردان، والیبال ایران را به عنوان سرپرست تیم ملی همراهی نموده است.

خوش خبر دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است و سابقه 27 سال کار در وزارت ورزش و جوانان فعلی و سازمان تربیت بدنی قبلی را دارد.

امیر خوش خبر پس از آن که به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال انتخاب شد، در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال گفت: خدا را شاکرم که تیم ملی والیبال ایران از سال 1385 که مسئولیت سرپرستی آن را بر عهده گرفته ام، فرایند رو به رشدی را طی نموده است و در حال حاضر تیم دنیای و مورد احترام قدرت های والیبال دنیا است. امیدوارم بتوانم باز هم نقش موثری در این راه داشته باشم. در این مدت تمامی اعضای خانواده بزرگ والیبال در موفقیت تیم ملی نقش داشتند و ادامه این جهت در اولویت های فدراسیون است.

او توضیح داد: سال جاری نیز تابستانی طولانی، سخت و حساسی در پیش داریم و باید با برنامه ریزی دقیق و کوشش زیاد بتوانیم تمام شرایط را برای اجرای برنامه های کادر فنی مهیا کنیم تا بازیکنان در شرایط مطلوب و حتی ایده آل وارد مسابقات قهرمانی دنیا و بازی های آسیایی شوند.

خوش خبر درباره زمان شروع اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت: بر اساس برنامه تدوین شده از سوی بهروز عطایی سرمربی تیم ملی، نخستین اردوی آماده سازی از 16 فروردین سال 1401 شروع خواهد شد و حدود 35 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت می شوند که بازیکنان در دو تیم الف و ب تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی شروع خواهند کرد و بازیکنان طبق نظر سرمربی تیم ملی بر اساس عملکرد و پست ها در دو تیم تقسیم و جابه جا خواهند شد که اسامی آن ها پس از انتها لیگ برتر از سوی آقای عطایی اعلام خواهد شد.

سرپرست تیم ملی درباره اردوی برون مرزی و ملاقاتهای تدارکاتی تیم ملی نیز گفت: سرمربی تیم ملی درخواست اردو و ملاقاتهای تدارکاتی برای تیم ملی داشتند و نظرشان اردو در فرانسه و ملاقات محبت آمیز با تیم ملی این کشور بود که ما از همین امروز با فدراسیون والیبال فرانسه وارد مذاکره شدیم. اگر شرایط مهیا گردد قبل از حضور در هفته نخست لیگ ملت ها دو بازی محبت آمیز با تیم ملی والیبال فرانسه خواهیم داشت، اما هنوز این برنامه نهایی نشده است و در صورت توافق این بازی ها انجام خواهد شد و سپس وارد ماراتن لیگ ملت های والیبال خواهیم شد.

او اضافه کرد: پس از لیگ ملت ها در صورت نهایی شدن حضورمان در جام واگنر به لهستان خواهیم رفت و سپس وارد مسابقات قهرمانی دنیا خواهیم شد و پس از آن برای کسب مدال طلای بازیهای آسیایی به چین خواهیم رفت. این برنامه فشرده نیازمند تدارکات و حمایت خوب است که تمام کوششمان را در این راه خواهیم کرد.

هم چنین با حکم محمدرضا داورزنی امیرمهدی نفر هم به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال جوانان ایران منصوب شد.

نفر از سال 1389 به عنوان سرپرست و مدیر تیم والیبال پیکان تهران در لیگ برتر حضور پیدا کرد و در مدت 12 سال همکاری، چندین عنوان قهرمانی ایران و آسیا و سومی باشگاه های دنیا را با پیکانی ها به دست آورد.

او از سال 2014 نیز سرپرست تیم ملی امید ایران بود و با این تیم دو عنوان نایب قهرمانی آسیا را به دست آورد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 2091

به "امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال شد، اردوی تیم ملی 16 فروردین شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال شد، اردوی تیم ملی 16 فروردین شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید