انعقاد قرارداد پژوهش سراهای دانش آموزی سلول بنیادی

به گزارش فروشگاه کوچک، دبیر ستاد توسعه سلول بنیادی معاونت علمی و فناوری در خصوص پژوهشسراهای دانش آموزی گفت: قرارداد ایجاد این پژوهش سراها منعقد و وارد مرحله اجرایی شده است.

انعقاد قرارداد پژوهش سراهای دانش آموزی سلول بنیادی

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ،ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی برای گسترش فعالیت ها در این حوزه برنامه هایی دارد. حمایت از محققان جوان و رساله های دکتری یکی از این برنامه هایی است که در سال گذشته پیگیری شد و در سال جاری نیز ستاد روی این موضوع تمرکز دارد تا از این طریق انجام تحقیقات هدفمند شود و شاهد تاثیرگذاری بیشتر آنها باشیم.

البته ایجاد و راه اندازی پژوهش سراهای دانش آموزی نیز اقدامی دیگر است تا تربیت و پرورش نیروی انسانی در این حوزه سرعت گیرد. به گونه ای که به زودی در شمال غرب و شرق کشور با حمایت ستاد این پژوهش سراها ایجاد می شود.

به گفته امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد توسعه فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی، قرارداد ایجاد این پژوهش سراها منعقد و وارد مرحله اجرایی شده است. سلول های بنیادی دانش آینده است و با توجه به توانمندی هایمان می توانیم به خوبی در این حوزه پیشرفت داشته باشیم.

وی ادامه داد: پژوهش سراهای دانش آموزی نیز مکانی برای تربیت و پرورش آینده سازان این حوزه محسوب می شود. به زودی با راه اندازی آنها در بجنورد و سلماس شاهد رونق فعالیت های دانش آموزی می شویم.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1071

به "انعقاد قرارداد پژوهش سراهای دانش آموزی سلول بنیادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد قرارداد پژوهش سراهای دانش آموزی سلول بنیادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید