بازگشت برنامه کودک به جدول پخش شبکه یک

به گزارش فروشگاه کوچک، مجید قناد، مجری برنامه های کودک تلویزیون درباره آیتم کوتاهی که در برنامه صبح بخیر ایران برای بچه ها در دست فراوری دارد توضیحاتی ارائه کرد.

بازگشت برنامه کودک به جدول پخش شبکه یک

از وبلاگ پتول دیدن فرمایید.

به گزارش فروشگاه کوچک به نقل از مهر، مجید قناد پس از مدتی دوری از تلویزیون و برنامه های کودک این روزها با یک آیتم صبحگاهی به تلویزیون بازگشته است. برنامه صبح بخیر ایران یک آیتم صبحگاهی برای بچه ها در نظر گرفته است که عمو قناد مجری آن است و به همراه گروهی از بازیگران هر روز صبح بچه ها را بیدار نموده و روانه مدرسه می نماید.

از آخرین برنامه های قناد یه گله جا بود که در شبکه دو سیما روی آنتن می رفت و حالا او به شبکه یک آمده است که اتفاقا چند سالی است هیچ برنامه ای برای بچه ها ندارد و حالا با یک آیتم کوتاه به این نسل توجهی دوباره نشان داده است. قناد در این باره شرح داد: برنامه ما در این آیتم هر روز صبح قبل از رفتن بچه ها به مدرسه و معمولا ساعت 6:30 صبح شروع می گردد و ما سعی می کنیم بچه ها را به سوی مدرسه راهنمایی کنیم.

  • از مسابقه تا نمایش

وی با اشاره به جزئیات این آیتم گفت: ما در این آیتم برای بچه ها مسابقه تلفنی داریم و با گروه بیدار شو که چهار نفر هستند، نمایش اجرا می کنیم. قناد به دغدغه های بچه های دبستانی اشاره و بیان نمود: هر روز صبح با موضوعاتی مثل رفتن به مدرسه، بیدار شدن از خواب، سرویس مدارس، بهداشت و... این برنامه را شروع می کنیم. بعضی از بچه ها با دوچرخه به مدرسه می فرایند و یا بعضی در روستاها و شهرهای دور پیاده می فرایند و ما سعی می کنیم نکاتی را برای آن ها هم بیان کنیم.

  • 15 دقیقه شاد و پرانرژی

این مجری قدیمی تلویزیون که در کنار پدرام کریمی مجری اصلی صبح بخیر ایران، آیتم را اجرا می نماید، ادامه داد: ما یک ایتم 15 دقیقه ای در هر روز داریم که شاد و پرحرکت است و برای انرژی دادن به بچه ها است ما قرار نیست کودک را مقابل تلویزیون نگه داریم بلکه می خواهیم همراه او باشیم تا به مدرسه برود. وی درباره تفاوت این آیتم صبحگاهی با برنامه های کودک عصرگاهی اظهار کرد: بچه ها صبح که از خواب بیدار می شوند چند باری خمیازه می کشند و انرژی احتیاج دارند و ما سعی می کنیم با گفتار و رفتار در بازه زمانی کوتاه این آماده سازی را برایشان فراهم کنیم.

قناد اضافه نمود: فکر می کنم در زمان صبحگاهی چنین برنامه ای با رویکرد توجه به مدرسه بچه ها نداشته ایم، در قالب سریال و کارهای داستانی، مجموعه هایی مثل بازم مدرسه ام دیر شد بوده است اما در قالب برنامه سازی نبوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 688

به "بازگشت برنامه کودک به جدول پخش شبکه یک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت برنامه کودک به جدول پخش شبکه یک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید