باشگاه های تبریزی در آستانه دردسری جدید

به گزارش فروشگاه کوچک، مبلغ قرارداد فورستر هم زیاد است و باشگاه ماشین سازی به دنبال راهی است که بدون پرداخت پول فسخ قرارداد صورت گیرد.

باشگاه های تبریزی در آستانه دردسری جدید

به گزارش فروشگاه کوچک ، یکی از اتفاقات عجیب در نقل و انتقالات فوتبال ایران جذب هری فورستر در تیم تراکتورسازی بود که به کار این تیم نیامد و در اقدامی سوال برانگیز این بازیکن به ماشین سازی تبریز پیوست تا انتقادها از محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی بابت اینکه هر بازیکنی که در تراکتورسازی نمی خواهد به تیم دوم خود ماشین سازی می دهد. هر چند زنوزی در همان زمان مدعی شدکه ماشین سازی برای او نیست و دخالتی در امور این تیم ندارد.

با این شرایط فوستر انگلیسی با ماشین سازی قرارداد بست اما همان روزهای اول بعد از قرارداد به باشگاه اعلام می نماید مصدوم است و برای مداوا می خواهد به کشورش برود. اکنون 63 روز از رفتن این بازیکن به انگلیس می گذرد اما از بازگشت این بازیکن خبری نیست و مسئولان باشگاه ماشین سازی به دنبال فسخ قرارداد با این بازیکن هستند.

این طور که به نظر می رسد مبلغ قرارداد این بازیکن هم زیاد است و باشگاه ماشین سازی به دنبال راهی است که بدون پرداخت پول فسخ قرارداد صورت گیرد.

البته با توجه به اشراف هوشنگ نصیرزاده بر مسائل حقوقی بعید است قرارداد این بازیکن را طوری بسته باشد که مسئله ای برای باشگاه های تراکتورسازی یا ماشین سازی به وجود آید. شاید بهتر باشد بگوییم انتظار می رود نصیرزاده برای چنین مواقعی بندی در قرارداد این بازیکن در نظر گرفته باشد که اگر این طور نباشد، مشکل بزرگی در انتظار باشگاه های تبریزی خواهد بود.

390 - 11

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 28 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 87

به "باشگاه های تبریزی در آستانه دردسری جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه های تبریزی در آستانه دردسری جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید