بیشتر آمریکایی ها به رویکردهای کرونایی ترامپ اعتمادی ندارند

به گزارش فروشگاه کوچک، بنابر تازه ترین نظرسنجی به عمل آمده، بیش از نیمی از شهروندان ایالت فلوریدا از عملکرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مقابله با همه گیری کرونا ناخرسند و اعتمادی به اقدامات ترامپ ندارند.

بیشتر آمریکایی ها به رویکردهای کرونایی ترامپ اعتمادی ندارند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، نتایج بدست آمده از نظرسنجی که توسط دانشگاه فلوریدای شمالی به عمل آمده، نشان می دهد 53 درصد از ساکنان ایالت فلوریدا عملکرد ترامپ و دولت وی در مقابله با کرونا را تایید نمی نمایند.

بی اعتمادی به گفته های ترامپ

از دیگر نتایج این نظرسنجی این است که از هر 10 شهروند آمریکایی ساکن فلوریدا شش نفر یعنی 58 درصد به آنچه که ترامپ در زمینه مقابله با ویروس کرونا می گوید اعتماد و باوری ندارند، چراکه آن ها را اطلاعاتی قابل اتکا از سوی شخص رئیس جمهوری آمریکا نمی دانند.

نظرسنجی دانشگاه فلوریدای شمالی از 31 ماه مارس تا چهارم آوریل (12تا16فروردین 1399) با خطای 1.7 درصد از سه هزار و 244 رای دهنده ساکن ایالت فلوریدا به عمل آمده است.

نارضایتی فلوریدا تاثیر بر انتخابت دوباره ترامپ دارد

تارنمای خبری هیل نیز ضمن پوشش این خبر گزارش داد: میزان بالای نارضایتی از دونالد ترامپ در این نظرسنجی می تواند نشانگر نگرانی در انتخاب دوباره وی در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری در 3 نوامبر (13آبان) باشد؛ ترامپ توانسته بود در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا در این ایالت با 49 درصد آرا، هیلاری کلینتون رقیب انتخاباتی آن دوره خود را شکست دهد.

هیل اضافه نمود: اداره بهداشت ایالت فلوریدا روز 18 فروردین ماه، ابتلا 12 هزار و 350 نفر از ساکنان این ایالت به کووید-19 را مورد تایید قرار داده است.

درحالی که شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا به مرز یک میلیون و 350هزار مبتلا نزدیک می گردد، آمریکا نزدیک به 368هزار مبتلا و 10هزار و 919 جان باخته از این ویروس در صدر دیگر کشور ها واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1020

به "بیشتر آمریکایی ها به رویکردهای کرونایی ترامپ اعتمادی ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشتر آمریکایی ها به رویکردهای کرونایی ترامپ اعتمادی ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید