جلالی: مسائل برگزاری لیگ کمتر از برگزار نشدن آن است، باید تابع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشیم

به گزارش فروشگاه کوچک، سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: عوامل فوتبال در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر تصمیم گیرنده نیستند و باید در این زمینه تابع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشیم.

جلالی: مسائل برگزاری لیگ کمتر از برگزار نشدن آن است، باید تابع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشیم

مجید جلالی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فروشگاه کوچک، در مورد بحث ادامه یافتن مسابقات لیگ برتر فوتبال که البته با مخالفت برخی باشگاه ها یا بازیکنان همراه بوده است، گفت: آنهایی که می گویند لیگ برتر برگزار نشود دنبال جبهه گیری نیستند و فقط نگران سلامتی شان هستند، حتی آنهایی هم که دوست دارند بازی ها برگزار شود نگران سلامتی شان هستند. مسئله مهم این است که برای برگزار نشدن بازی ها راهکاری وجود ندارد، اگر لیگ را تعطیل کنیم، چه راهکاری برای حل مسائل داریم؟ در این صورت چگونه تکلیف تیم قهرمان، سهمیه آسیایی و تیم های سقوط کننده و صعود کننده تعیین خواهد شد؟

وی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق تعطیلی قطعی مسابقات هستید؟ تاکید کرد: رسانه ها نباید به این سمت بروند که چنین سوالاتی را مطرح کنند تا نظرات شخصی را بگیرند. هیچ شخصی بازی ها را تعطیل نکرده و فقط یک ویروس چنین وضعیتی را به وجود آورده است. الان هم عوامل فوتبال در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر تصمیم گیرنده نیستند و ما باید در این زمینه تابع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشیم. این ستاد با بررسی همه شرایط تصمیم گیری خواهد کرد و ما هم باید تابع باشیم.

جلالی گفت: شرایطی که ایجاد شده است طبیعی نیست و طبیعتا سازمان لیگ هم هر تصمیمی بگیرد موافق و مخالفان خودش را خواهد داشت. اگر بحث سلامتی مطرح است من هم دوست دارم بازی ها تعطیل شود ولی نظرم این است که اگر بازی ها برگزار شود مسائل کمتر است تا اینکه برگزار نشود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1109

به "جلالی: مسائل برگزاری لیگ کمتر از برگزار نشدن آن است، باید تابع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: مسائل برگزاری لیگ کمتر از برگزار نشدن آن است، باید تابع تصمیم ستاد مبارزه با کرونا باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید