مربی واترپلو: بازی های تدارکاتی بیشتری در برنامه داریم، رضایت کامل از ملی پوشان نداریم

به گزارش فروشگاه کوچک، وحید رضایی گفت: نتایج دیدارهای تدارکاتی ترکیه قابل قبول بود هر چند که رضایت کامل از بازیکنان نداریم.

مربی واترپلو: بازی های تدارکاتی بیشتری در برنامه داریم، رضایت کامل از ملی پوشان نداریم

مربی تیم ملی واترپلو در گفت و گو با خبرنگاران، بعد از بازگشت از دیدارهای تدارکاتی ترکیه اظهار کرد: همه بازیکنان از جهت آسیب دیدگی و ویروس کرونا صحیح و سلامت بازگشتند که این برای ما خیلی مهم بود. در این شرایط مسافرت رفتن و مسابقه دادن کار سختی است اما خداراشکر صحیح و سلامت رفتیم و بازگشتیم.

رضایی در مورد ادامه تمرینات تیم ملی واترپلو اضافه نمود: بازیکنان چند روزی استراحت می نمایند. چیریچ هم به خاطر فوت پدرش برای انجام مراسم از ترکیه به صربستان رفت. بعد از بازگشت او به ایران جلسه ای با حضور بازیکنان و مسئولان فدراسیون خواهیم داشت تا برنامه جدی تیم ملی را برای مسابقات قهرمانی دنیا و بازی های آسیایی آغاز کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی باز هم دیدارهای تدارکاتی خواهد داشت گفت: بله حتما. رضوانی اراده قوی دارد که تدارکاتی بهتر از بازی های آسیایی 2018 داشته باشد و این را گفته است اما هنوز مقصدها و تیم ها دقیق و مکتوب مشخص نشده است.

مربی تیم ملی واترپلو گفت: احتمالا یکی از ارتباط های ما همین تیم انکای ترکیه و تیم ملی ترکیه خواهد بود چون به لحاظ رفت و آمد و گرفتن ویزا برای ما راحت تر است و هم اینکه آنها هم استقبال کردند. آنها دیدند که تیم ما در سطحی هست که بتوانند با آن رقابت نمایند. اگر تیم ضعیف باشد رغبتی نشان نمی دهند اما تیمی که چلنج نزدیکی با آن دارند برایشان مفید است.

رضایی در ادامه گفت: رضوانی هم اکنون از آنها دعوت نموده است که به پاس این اردو میزبان این تیم در تهران باشیم و احتمالا این اتفاق به زودی خواهد افتاد. یکی از ارتباط های ما برای دیدارهای تدارکاتی همین تیم خواهد بود و اگر بتوانیم با حریفان آسیایی هم بازی هایی داشته باشیم خوب خواهد شد.

مربی تیم ملی واترپلو در مورد دیدارهای تدارکاتی با تیم انکا ترکیه گفت: 9 بازی و تمرینات مشترک با این تیم انجام دادیم که خداراشکر 5 بازی را پیروز شدیم و 2 تساوی و 2 باخت هم داشتیم. نتایج قابل قبول بود هرچند که رضایت کامل از بازیکنان نداریم. البته می دانیم که دو سالی است که آنها هیچ مسابقه ای ندادند و هیچ بازی نداشتند. رضایت از تیم با توجه به اندازه تمرینات و دور بودن از مسابقات جدی قابل قبول است اما توقعات ما هنوز برآورده نشده است.

وی در مورد سطح تیم انکا ترکیه اظهار کرد: تیم انکا در سال های اخیر در همه رشته های ورزشی خصوصا رشته های آبی خیلی قوی عمل نموده و قهرمانان و ورزشکاران خوبی را پرورش داده است. این تیم در سه سال اخیر قهرمان لیگ شده و اکنون هم بازیکنان این تیم برای مقدماتی قهرمانی اروپا آماده می شوند.

رضایی اضافه نمود: بیش از 10 نفر از بازیکنان تیم انکا ملی پوش بودند و نفرات اصلی تیم ملی ترکیه را تشکیل می دهند. انکا تیم قوی و خوبی بود که بازیکنانش فیزیکی بازی می نمایند و برای تیم ما تداعی تیم قزاقستان را دارد. آنها مقداری تمایل به خشونت دارند که در این شرایط برای بازیکنان ما تجربه خوبی است تا بتوانند با تکنیک و به صورت فنی پاسخ این خشونت ها را در آب بدهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1870

به "مربی واترپلو: بازی های تدارکاتی بیشتری در برنامه داریم، رضایت کامل از ملی پوشان نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی واترپلو: بازی های تدارکاتی بیشتری در برنامه داریم، رضایت کامل از ملی پوشان نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید