جودی دنچ هنرپیشه انگلیسی از بزرگترین دستاورد زندگیش گفت

به گزارش فروشگاه کوچک به نقل از رویترز، جودی دنچ هنرپیشه کهنه کار انگلیسی که یک جایزه اسکار، چندین جایزه بفتا و گلدن گلوب و جوایز متعدد تئاتر را در طی 60 سال دوران بازیگریش بدست آورده می گوید بازی کردن در سینما بزرگترین دستاوردش بوده است چون یک بار به او گفته گردیده بود که چهره اش برای فیلم ها نامناسب است.

جودی دنچ هنرپیشه انگلیسی از بزرگترین دستاورد زندگیش گفت

بازیگر 83 ساله که در نقش های ملکه الیزابت اول و مامور مخفی مجموعه فیلم های جیمز باند بازی نموده است، شامگاه چهارشنبه روی فرش سبز جشنواره فیلم زوریخ گفت: در ابتدای حرفه اش به او گفته بودند هرگز در یک فیلم بازی نخواهی کرد.

این بازیگر بریتانیایی در پاسخ به اینکه بزرگترین دستاوردش چه بوده است گفت: فکر می کنم بازی کردن در سینما بزرگترین دستاوردم بوده است، چون در ابتدا خیلی خیلی به من گفته می شد نمی توانم در هیچ فیلمی بازی کنم، می گفتند همه چیز چهره تو نامناسب است.

من دوست دارم به آن شخص بگویم در واقع دوست داشتم بگویم چون متاسفانه آن شخص اکنون مرده است؛ بگویم من همه آن کارها را تا آخر با موفقیت انجام دادم.

دنچ که اولین حضور حرفه ایش در تئاتر را با نقش اوفلیا در نمایشنامه هملت در سال 1957 تجربه کرد گفت: امروزه برای زنان در صنعت فیلمسازی موقعیت های بیش تری نسبت به گذشته وجود دارد.

بازیگر شکسپیر عاشق که برای معرفی فیلم جدیدش جوآن قرمز-فیلمی درباره یک دانشمند بریتانیایی که برای شوروی جاسوسی می نماید و همچنین برای دریافت جایزه آیکون طلایی پا به جشنواره زوریخ گذاشته بود این جایزه را به کلکسیون افتخارات سینمایی و تئاتریش افزود.

او در هنگام دریافت جایزه چنین گفت: کسب آیکون طلایی، اتفاقی است که اغلب در زندگی شما اتفاق نمی افتد و این یک عنوان عالی است و به آن افتخار می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 63

به "جودی دنچ هنرپیشه انگلیسی از بزرگترین دستاورد زندگیش گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جودی دنچ هنرپیشه انگلیسی از بزرگترین دستاورد زندگیش گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید