مقاله: تعبیر خواب شترمرغ، معنی دیدن شترمرغ در خواب چیست؟

به گزارش فروشگاه کوچک، منوچهر مطیعی تهرانی گوید: پر شترمرغ سوغات است که از سرزمین های دور برای شما می رسد و اگر احیاناً شما به کسی سوغات دادید این کار از جانب شما انجام می گیرد. زینت کردن پر شترمرغ بر موی سر یا جامه نشان آن است که عادت و اخلاقی دارید نامطلوب که مورد پسند و تأیید دیگران نیست و می تواند محل ایراد و ملامت باشد.

مقاله: تعبیر خواب شترمرغ، معنی دیدن شترمرغ در خواب چیست؟

آنلی بیتون می گوید: دریافت شتر مرغ در خواب، نشانه آن است که با سرمایه خود قادر می شوید به سفرهای گوناگون بروید و بر دانش گسترده ای چیره شوید.

تعابیری که معبرین کهن برای شترمرغ و دیدن آن در خواب آورده اند مربوط به دوران و اعصار خود بوده و به دلیل اینکه کاربرد شترمرغ و محل زندگی این جانوران در عصر حاضر تغییر یافته است بایستی به تعابیر جدید مانند تعابیری که منوچهر مطیعی تهرانی بیان کرده است رجوع کرد.

اگر به تازگی خوابی با موضوع شترمرغ دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

لوک اویتنهاو می گوید: شتر مرغ: سبک سری های شما به دیگران سود می رساند

آنلی بیتون می گوید: دیدن شتر مرغ در خواب، علامت آن است که پنهانی به ثروت اندوزی خواهید پرداخت، هم زمان با این کار نسبت به زنان رفتاری حقارت آمیز در پیش می گیرند.

منبع مقاله: تعبیر خواب شترمرغ، معنی دیدن شترمرغ در خواب چیست؟

انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1933

به "مقاله: تعبیر خواب شترمرغ، معنی دیدن شترمرغ در خواب چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تعبیر خواب شترمرغ، معنی دیدن شترمرغ در خواب چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید