ملی پوشان حاضر در پیکارهای جهانی می توانند در مرحله نهایی لیگ کشتی بگیرند

به گزارش فروشگاه کوچک، رئیس کمیته لیگ فدراسیون کشتی گفت، ملی پوشان حاضر در مسابقات جهانی محدودیتی برای همراهی تیم های شان در مرحله پایانی لیگ ندارند.

ملی پوشان حاضر در پیکارهای جهانی می توانند در مرحله نهایی لیگ کشتی بگیرند

مهدی توکلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فروشگاه کوچک با تأکید بر اینکه در آستانه برگزاری مرحله نهایی لیگ های کشتی آزاد و فرنگی، مسابقات با مشکل حادی روبرو نیست، گفت: یکسری شکایت های کوچک هست که کاملاً طبیعی است، اما خوشبختانه هیچ مشکل حاد و بزرگی وجود ندارد و مسئله کشتی گیر خارجی تیم بهشهر هم حل و فصل شد و مسئله ای از این بابت وجود ندارد.

وی با اشاره به حضور ملی پوشان و کشتی گیران خارجی در مرحله نهایی لیگ های کشتی آزاد و فرنگی توضیح داد: ملی پوشان برای همراهی تیم های شان در این مرحله کاملاً آزاد هستند و اینکه بخواهند روی تشک بروند یا نروند، بستگی به توافق شان با تیم مورد نظر و همچنین مدیریت و کادرفنی تیم شان دارد. چیزی که هست از نظر فدراسیون هیچ محدودیتی برای حضور ملی پوشان در مرحله نهایی لیگ وجود ندارد.

رئیس کمیته لیگ در خصوص میزبانی گلستان و ایذه از این رقابت ها گفت: گلستان چند دوره هست که میزبانی مسابقات ما برعهده دارد و در امر برگزاری رقابت ها بی تجربه نیست. آنها محیط و سالن خوبی دارند و علاوه بر آن مسئولانی همراه. امیدوارم روز 10 آبان فینال لیگ را هم با مدیریت خوبی برگزار نمایند و شاهد برگزاری مسابقه ای آبرومند باشیم. در ایذه یک مقدار کار سخت است، اما امیدواریم که آنها هم بتوانند مسابقات را به نحو احسن برگزار نمایند.

به گزارش فروشگاه کوچک، مراحل نیمه نهایی و نهایی لیگ کشتی آزاد روز پنجشنبه هفته جاری با حضور تیم های بیمه رازی بابل، راه و شهرسازی گلستان، ستارگان ساری و آرش زین بابل در گلستان و همچنین مسابقات کشتی فرنگی روز سه شنبه هفته آینده (14 آبان) با شرکت تیم های صنعت ایذه، شهر مای مشهد، بیمه رازی اردبیل و شهدای مدافع حرم قم در ایذه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 84

به "ملی پوشان حاضر در پیکارهای جهانی می توانند در مرحله نهایی لیگ کشتی بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوشان حاضر در پیکارهای جهانی می توانند در مرحله نهایی لیگ کشتی بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید