هر کجا هستی مواظب خودت باش!

به گزارش فروشگاه کوچک، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فرهنگ سرای رسانه، فرهنگسرای رسانه در ادامه برگزاری سلسله نشست های نوجوانانه بچه های رستا چهارمین جلسه از آن را با موضوع من و بحران های نوجونیم برگزار می نماید و در این قالب میزبان جمع زیادی از نوجوانان خواهد شد.

هر کجا هستی مواظب خودت باش!

بچه های رستا برنامه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ویژه نوجوانان است که به منظور ایجاد بستری سالم و امن برای گفت وگوی نوجوانان فراهم شده است. این برنامه در فرهنگسراهای منتخب شهر تهران اجرا شده و فرهنگسرای رسانه یکی از پایگاه های اصلی برگزاری آن است.

در قالب این برنامه، نوجوانان فرصتی پیدا می نمایند تا در جلسه ای با حضور هم سن و سالان خود به گفت وگو با یکدیگر پرداخته و دغدغه و مسائل خود را بیان نمایند. شعار این برنامه به فرداها نگاه کن است.

چهارمین نشست این دوره از نشست های بچه های رستا با حضور کارشناسان زهرا سادات حمیدین دانش آموخته مقطع دکترای علوم شناختی و برگزیده انجمن علوم اعصاب ایران و عطیه مرزبان دانش آموخته مقطع دکترای علوم شناختی و دبیر رسمی آموزش و پرورش است.

این نشست با موضوع هرکجا هستی مواظب خودت باش در کنار جمعی از نوجوانان روز سه شنبه 21 شهریور ماه 1402 ساعت 12 برگزار می گردد. نوجوانان علاقه مند برای شرکت در این جلسه می توانند به آدرس پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا حضور به هم رساند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 26701482 تماس حاصل نمایند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 19 شهریور 1402 بروزرسانی: 19 شهریور 1402 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 2361

به "هر کجا هستی مواظب خودت باش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر کجا هستی مواظب خودت باش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید