ایجاد هفت هزار شغل پایدار در تهران به شرط واگذاری زمین

به گزارش فروشگاه کوچک، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت هفت هزار شغل پایدار مستقیم در صورت واگذاری 100 هکتار زمین در شهرک صنعتی نصیرآباد، تا یک سال ونیم آینده در این شهرک ایجاد می گردد.

ایجاد هفت هزار شغل پایدار در تهران به شرط واگذاری زمین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، صابر پرنیان اضافه نمود: خواست فراوریکنندگان و صنعتگران شهرستان رباط کریم توسعه شهرک صنعتی نصیرآباد بوده و این شهرک صنعتی متراکم ترین شهرک صنعتی کشور است.

وی با بیان اینکه در جلسه ای مشترک، مسئولان مربوط به آنالیز مسائل تامین اجتماعی و دارایی (صدور مفاصا حساب سالانه برای انباشت نشدن بدهی واحدها و جلوگیری از جرائم دیرکرد) پرداختند، خاطرنشان ساخت: آنالیز یک درصد ارزش اضافه نموده سهم شهرک های صنعتی و طرح توسعه 103 هکتار ضلع غربی شهرک صنعتی نصیرآباد در این جلسه بحث و مورد آنالیز نهاده شد.

پرنیان اضافه نمود: در شهرک های صنعتی باید مرزبندی ها اصلاح و واگذاری زمین در شهرک صنعتی نصیرآباد با سند تک برگ انجام گردد.

وی ادامه داد: آب پایدار برای شهرک های صنعتی به وسیله آب منطقه ای و پروژه الغدیر که خط انتقال آب در حال انجام است تامین می گردد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اعلام نمود: اموال 20 واحد مستقر در شهرک صنعتی نصیرآباد به دلیل بدهی بانکی توقیف شده که هرچه سریع تر باید برطرف گردد زیرا این کار منجر به فعال شدن و بازگشت آن واحدها به چرخه فراوری کشور می گردد.

شهرک صنعتی نصیرآباد به وسعت 260 هکتاربا هدف ساماندهی مشاغل و واحدهای فراوریی در سال 1369 در محور تهران - رباط کریم 2 کیلومتر مانده به شهر رباط کریم باند جنوبی جاده کیلومتر 30 جاده قدیم تهران-ساوه تاسیس شد.

صنایع مجاز برای استقرار در این شهرک: غذایی و آشامیدنی، شیمیایی و پلاستیک، فلزی و ماشین سازی، برق و الکترونیک، نساجی و پوشاک، سلولزی و کانی غیر فلزی است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: foroshgahak.ir شناسه مطلب: 1488

به "ایجاد هفت هزار شغل پایدار در تهران به شرط واگذاری زمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد هفت هزار شغل پایدار در تهران به شرط واگذاری زمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید